Renginiai

„Šaltinio“ Kaštonų žydėjimo šventė tampa tradicine
  • Įkelta: 2017-05-17

Jovitos Verpečinskienės nuotraukos

Gegužės 16-ą dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė jau 4 kartą kvietė tauragiškius į mokyklos kiemą, kur surengė „Kaštonų žydėjimo“ šventę.

Nors šie medžiai dėl šalto pavasario dar tik krauna žiedus, renginio vedėjas Laimonas Rimkus juokavo, kad dabar kaštonai tikrai supras, kad laikas pražysti. Renginyje vyravo šilta atmosfera ir betarpiškas bendravimas, mokyklos bendruomenė ir svečiai vaišinosi, mėgavosi meniniais moksleivių pasirodymais, šnekučiavosi ir žaidė lauko žaidimus.

Susirinkusiems koncertavo Pučiamųjų instrumentų orkestras bei skudutininkų ansamblis (abiejų kolektyvų vadovas Kazys Bivainis), Gitaros studija (vad. Darius Gricius), Vokalo studija (vad. Edita Bartkienė). Taip pat pasirodė Jaunučių liaudies šokių grupė „Šaltinis“ (vad. Alma Rumšienė) bei Folkloro mėgėjai.

Šią, tradicine tapusią šventę, kasmet organizuoja mokyklos taryba. Tarybos pirmininkės Jovitos Verpečinskienės teigimu, pasiruošimas šventei ir pats renginys vyko labai sklandžiai ir organizuotai, pradinukams padėjo tėveliai, visi žinojo, kas už ką atsakingas.

Mokyklos kieme veikė rankdarbių mugė – pradinukai šiemet prekiavo savo rankytėmis pagamintais dirbiniais. Šalia kvietė vaišėmis nukrautas stalas. Vyresniųjų, 5-8 klasių, mokiniai buvo atsakingi už tam tikras veiklas: grožio kampelį, tinklinį, vaikų darželį, ir kitas, taip pat buvo pristatyti visi mokyklos būreliai. J. Verpečinskienė akcentavo, kad renginys buvo skirtas ne tik „Šaltinio“ bendruomenei, organizatoriai džiaugėsi į svečius atvykusiais  miestiečiais. 

Daugiau straipsnių