Renginiai

6-ąjį kartą surengtas festivalis „Kūrėjų oazė“
  • Įkelta: 2017-05-14
Agnė BRIDAITYTĖ

Šeštadienį, gegužės 13-ąją, Tauragės kultūros rūmuose vyko moksleivių respublikinis drabužių dizaino ir įvaizdžio konkursas-festivalis „Kūrėjų oazė“. Šio renginio metu jaunieji mados kūrėjai iš Tauragės ir kitų Lietuvos miestų pristatė savo modeliuotus drabužius, bei įvairius dizaino sprendimus.

Jau šeštąjį kartą Tauragėje vykusio festivalio dalyvių skaičius šiemet pasiekė 201. Festivalio iniciatyva - skatinti jaunus žmones domėtis dizainu. Renginio globėja ir iniciatorė Tauragėje – Šaltinio progimnazijos ir Versmės gimnazijos technologijų mokytoja - ekspertė Audronė Paulauskienė.

 Moteris teigia, kad šį festivalį rengti idėja kilo norint padėti moksleiviams realizuoti ir įgyvendinti kūrybines idėjas, bei paskatinti daugiau domėtis dizainu. Renginys į Tauragę sukvietė moksleivius ir iš kitų Lietuvos miestų - Plungės, Marijampolės, Kalvarijos, Telšių, Kretingalės ir Raseinių. Iš šio miesto dalyvių atvyko daugiausia. Tauragės miestą atstovavo keturios mokyklos: Versmės gimnazija, Tauragės profesinio rengimo centras, Aušros pagrindinė mokykla ir Šaltinio progimnazija.

Tačiau, ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai noriai įsitraukė į kūrybinį procesą. Net septyniolika mokytojų padėjo moksleiviams rengti įvairius pasirodymus, tarp kurių buvo ne tik įprasti pasivaikščiojimai podiumu, bet ir šokiai su gyvo garso koncertu. Į vertinimo komisiją pakviestos grožio salono „Valjotė“ direktorė Jordana Mačiulienė, rūbų modeliavimo technologė Salomėja Servienė, Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos ir SMC technologijų mokytoja metodininkė Danguolė Juozaitienė, Tauragės kultūros centro kultūros renginių organizatorė Salvinija Žemaitienė, PMMC metodininkė Vilma Vaičekauskienė ir „Elka rainwear“ sukirpimo – konstravimo technologė Ineta Dobilienė.

Kiekvienas pasirodymas buvo savitas ir išskirtinis. Tikimasi, kad festivalis kitais metais sulauks dar daugiau dėmesio ir dalyvių iš visos Lietuvos. 

Daugiau straipsnių