Laisvalaikis

Kavos studija virto meno galerija, apie pusė darbų – jau parduoti
  • Įkelta: 2020-10-14

Autorės nuotrauka

Margarita RIMKUTĖ
margarita@taurageszinios.lt

Kavos studijoje „ResPublica“ jau savaitę puikuojasi tauragiškės Sigitos Flaksienės tapybos darbų paroda „Šokantis žmogus“. Kūrinius ne tik galima apžiūrėti, bet ir įsigyti – apie pusė parodoje kabančių autorės darbų jau nupirkti.

Nupirkti paveikslai pažymėti rožiniais lipniais lapeliais. Kai paroda bus nukabinama, pirkėjai šiuos darbus parsigabens namo. Anot Audriaus Cibausko, „ResPublica“ savininko, iš kabančių neparduoti – tik keturi darbai.

– Smagu, jog darbai sulaukia dėmesio. Gali būti, jog kabėdami, pavyzdžiui, kokioje pilies menėje jie nepatrauktų tiek dėmesio, kaip pas mus, kur žmonių srautas didesnis. Smagu, kad perka. Jei neklystu, nėra kūrinio, kurio kaina būtų mažesnė nei šimtas eurų, – šių eilučių autorei sakė A. Cibauskas.

Kaip informacinėje lentelėje parodą pristato autorė, jos darbai atlikti mišria technika: cianotipija ant popieriaus, naudojant akvarelę ir pastelę.

Autorės nuotrauka

„Šokantis žmogus“ – tai gyvenimą švenčiantis žmogus. Augalų antspaudai rodo mūsų ryšį su gamta. Dažnai mes iškeliame save virš gamtos, bet turime prisiminti, kad esame vienis. Paveiksluose žmonės ir augalai pakibę erdvėje, tai tarsi sako, kad esame visatos dalis“, – teigia autorė S. Flaksienė.

Tauragiškiams S. Flaksienė žinoma kaip fotografė, fotografų klubo „Fotojūra“ narė. Su autore „Tauragės žinioms“ šiandien susisiekti nepavyko, tikimės ateityje su menininke pakalbėti plačiau.

Kavos studija „ResPublica“ autoriniais darbais pasipuošia ne pirmą kartą. Pernai tauragiškių pamėgtoje studijoje buvo galima apžiūrėti ir įsigyti Mildos Valantiejūtės keramikos dirbinių.

Daugiau straipsnių