Laisvalaikis

Išskirtinė dienelė: pamaitino ne tik prezidentą, bet ir garsius krepšininkus
  • Įkelta: 2020-10-14

Antradienis Tauragei buvo išties neeilinė diena: mieste lankėsi Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana ir visa savo komanda. Pietų prezidentas ir jo palyda atvažiavo į restoraną „Holivudas“, įsikūrusį Prezidento g. 50. Vos jiems išvykus, į restoraną sugužėjo dar viena išskirtinių svečių kompanija – Krasnodaro (Rusija) „Lokomotiv“ krepšinio komanda, kurioje žaidžia  Mindaugas Kuzminskas, Mantas Kalnietis.

„Na ir dienelė! Tik išlydėję Lietuvos Respublikos Prezidentą ir jo nuostabią komandą sulaukėme naujų svečių – nuotaikingos Krasnodaro „Lokomotiv“ komandos su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu!“ – tokia žinia vakar paskelbta restorano „Holivudas“ feisbuko paskyroje.

Kaip krepšininkai čia užklydo? Pasirodo, Mindaugui Kuzminskui, Mantui Kalniečiui ir kitiems Krasnodaro „Lokomotiv“ komandos atstovams teko iškęsti ilgą kelionę į Panevėžį, kur šiandien laukia Europos taurės rungtynės prieš „Lietkabelį“.
„Esant šiai situacijai pasaulyje, net ir paprastos kelionės yra labai komplikuotos“, – rašė M.Kuzminskas instagrame. Dvi dienas keliavusi „Lokomotiv“ komanda dukart skrido lėktuvu, pakeitė tris autobusus ir galiausiai turėjo pereiti tiltą, kad pasiektų Lietuvą. „Pagaliau namuose ir džiaugiamės, kad galime žaisti krepšinį“, – sekėjams pasakojo M.Kuzminskas.
„Lietkabelio“ ir „Lokomotiv“ susitikimas Panevėžyje šiandien prasidės 19 val.

Restorano „Holivudas“ feisbuko paskyros nuotrauka

„Tauragės žinioms“ restorano vadovė Justė Varškienė pasakojo, kad pietus restorane sportininkai užsisakė iš anksto. Tiesa, jie šiek tiek vėlavo.

– Vos spėjome susitvarkyti, nusivalyti stalus išvykus prezidentui ir jo komandai, apie 16.30 val. atvyko krepšininkai. Jie valgė įprastai mūsų gaminamą maistą, nieko ypatingo neužsakinėjo. Buvo labai draugiški ir geranoriški, linksmai bendravo su mūsų darbuotojais, jiems išvykstant dar ir nusifotografavome, – pasakojo ji.

Pasak J. Varškienės, ir iš prezidento komandos, ir iš sportininkų „Holivudo“ kolektyvas sulaukė daug komplimentų.
 

 

 

 

Daugiau straipsnių