Laisvalaikis

Tarp daugiabučių skambėjo skrabalų muzika
  • Įkelta: 2020-04-26

Praskaidrindama karantino nuotaiką, Tauragėje ką tik skambėjo skrabalų muzika! Miško gatvėje ir aplink ją gyvenančius miestelėnus ja pradžiugino atlikėjas Karolis Šileika, o kad būtų dar linksmiau, jam grojant šoko zumbos trenerė Daiva Mikalauskienė.

Tauragiškiams karantiną praskaidrino skrabalų muzikos koncertas. Ją atliko skrabalų virtuozas Karolis Šileika, dar žinomas kaip SKRABALMAN. Kartu su zumbos trenere Daiva Mikalauskiene sekmadienio pavakare koncertą su zumbos elementais jis pakvietė iš langų ir balkonų stebėti Tauragės Miško gatvės kvartalo gyventojus. Skambėjo ir liaudiškos, ir šiuolaikinės, ir klasikinės melodijos, tarp jų ir garsioji „The Roop“ „On fire“.

Skrabalinė mankšta zumbos ritmu“ – taip skambiai ir šmaikščiai savo pasirodymą pristatė gargždiškiai K. Šileika ir D. Mikalauskienė. Nors ir laikydamiesi reikalaujamų atstumų, dėvėdami apsaugines kaukes, pasiklausyti koncerto susirinko nemažai tauragiškių, kai kurie jo klausė atsidarę butų langus, kai kurie – sėdėdami automobiliuose. Kartu tai buvo ir netipiška zumbos treniruotė – nemažai žiūrovų, ypač vaikai, šoko mėgdžiodami trenerės judesius.

Pasirodymą buvo galima tiesiogiai stebėti ir per K. Šileikos feisbuko paskyrą.

Pirmą tokį koncertą gargždiškis skrabalistas Karolis Šileika, atsidėkodamas gydytojams, kovojantiems su COVID-19, surengė balandžio pradžioje koncertą gimtuosiuose Gargžduose, irgi daugiabučių kieme. Kitą jo pasirodymą jau paįvairino zumba.


 

Daugiau straipsnių