Laisvalaikis

Leisis į žygį „Moterims ir merginoms“
  • Įkelta: 2020-03-06
Akimirka iš praėjusių metų žygio. Pagramančio regioninio parko direkcijos FB albumo nuotrauka

„Nors žygis skirtas moterims, tačiau puikiai subalansuotas ir vyrams“, – apie šį šeštadienį įvyksiantį žygį sako jo organizatorė, Pagramančio regioninio parko kultūrologė Lina Misiulytė ir svarsto, jog galbūt būtent išskirtinis renginio pavadinimas lemia jo pasisekimą. Žygiui dar šios savaitės pradžioje buvo užsiregistravę apie 230 dalyvių.

Specialiai Tarptautinei moters dienai skirtame žygyje, be abejonės, gali dalyvauti ir vyrai.

– Keliausime per Akmenos ir Jūros kraštovaizdžio draustinį. Kirsime Pagramantį. Šiemet labai šiltas pavasaris. Jei anksčiau žygio metu aptiktas žibutės žiedelis prilygdavo stebuklui, tai šiemet galėsime grožėtis jau ir snieguolėmis, šalpusniais, žydinčiais lazdynais. Akis kelsime ir į dangų – jau grįžę vyturėliai, gervės, gandrai. Dėmesį skirsime gamtai, kuri alsuoja pavasariu. Vyrai klausia, ar gali dalyvauti žygyje, patikinu: be abejonės, – kalbėjo žygio organizatorė.

Žygeivių laukia 15 km trasa, o renginį vainikuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesionalų Evelinos ir Gyčio Šimelionių koncertas Pagramančio regioninio parko direkcijoje.

Žygį „Moterims ir merginoms“ Pagramančio regioninio parko direkcija organizuoja jau ketvirtą kartą. Renginys kasmet pritraukia žygeivių ir iš kitų miestų.

Daugiau straipsnių