Laisvalaikis

Kviečia į „Gyvų numirėlių naktį"
  • Įkelta: 2019-10-31
Keletas renginio organizatorių: Laurynas (pirmas iš kairės), Ugnius, Jokūbas ir Vytautė. Autorės nuotrauka

Nors renginio pavadinimas "Gyvų numirėlių naktis" skamba ne itin džiuginančiai, jo organizatoriai žada linksmybes. Tauragės jaunimo atvira erdvė (TAJE) ir „VR“  taškas Helovino proga šį penktadienį kviečia apsilankyti Tauragės bendruomenių rūmuose. Gali būti, kad ten pirmą kartą gyvenime išvysite hologramines projekcijas ar pasinersite į virtualią realybę.

Ko gero, viena ilgiausių į renginį atvykusiųjų eilių nusidrieks erdvėje, kur bus siūloma virtualios realybės pramoga. Užsidėję specialius akinius atvykusieji galės „patekti“ į virtualią (netikrą) realybę, kurioje lauks įvairūs vaizdiniai nuotykiai.

Kitoje erdvėje susirinkusiuosius pasitiks profesionali visažistė Laura Trapell, kuri surengs dirbtuves norintiems išmokti grimu piešti ant veido.

Kaip sako vienas renginio organizatorių, renginio idėja – parodyti kitokį mirusiųjų dienos šventimo būdą.

– Todėl ir toks renginio pavadinimas. Meksikiečiai šią dieną, „Día de Muertos” (mirusiųjų dieną, – vert.iš ispanų kalbos) švenčia linksmai, todėl ir mes erdves papuošime spalvingomis dekoracijomis, atvykusieji galės pasipuošti grimu – spalvingai nupieštomis kaukolėmis, – dėstė Laurynas Kryžauskas, TAJE vadovas.

Renginio metu į Tauragės bendruomenės namų rūsius bus galima patekti tik vyresniems nei 14 metų. Juose lauks šiurpą kelianti atmosfera, kurią kurs minėtosios holograminės projekcijos. Renginį vainikuos 20 val. prasidėsianti šiuo metu kino teatruose pasirodžiusio kino filmo „Jie“ („Haunt“, – toks kino filmo pavadinimas angliškai) peržiūra. Į salę bus įleidžiami žiūrovai nuo 16 metų. O jei atvyks šeimos? Anot organizatorių, tėvai patys galės nuspręsti, ar vestis savo atžalas į siaubo filmą.

Renginys lapkričio 1-ąją Tauragės bendruomenių rūmuose (Vytauto g.141) prasideda 18 val. Renginio pramogos – nemokamos.

Daugiau straipsnių