Laisvalaikis

Taurų parkas ieško talentų – dovanos neribotą pramogų abonementą
  • Įkelta: 2019-04-26
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Taurų nuotykių parkas, siūlantis įvairias pramogas bei stovyklas, vaikus nusprendė nustebinti dar viena įdomia idėja. Parko komanda sugalvojo įtraukti moksleivius į namelių medyje dekoravimo procesą. „Facebook“ paskyroje paskelbė konkursą „Menas medy19“, kuris skirtas atrinkti dviems talentams, kuriems bus patikėta išpiešti dviejų namelių medžiuose vidų. Už tai jų laukia puikūs prizai – 2 neriboti visų pramogų abonementai parke 2019-iesiems metams.

Net 8 metrų aukštyje esantys Taurų parko nameliai medyje skirti svečių nakvynei. Pasak Kornelijos Jurevičiūtės, Taurų parko komunikacijos specialistės, tokie jie vieninteliai ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Į namelius nakvoti atvyksta svečiai iš viso pasaulio.

– O kas miega medyje? Dažniausiai šiek tiek „išėję“, gerąja prasme, – tai menininkai, keliautojai, nuotykių ieškotojai. Neseniai lankėsi dizaineriai iš Japonijos. Todėl moksleiviams „Menas medy“ – puiki proga būti pastebėtiems meno srities žinovų. Kažkam tai gali tapti galimybe, tramplinu į profesionalaus meno pasaulį, – sako Kornelija.

Galutinis konkurso rezultatas – moksleivių sukurto namelių medyje interjeras – bus viešinamas ir socialiniuose tinkluose, pasitelkiant vadinamuosius „influencerius“, populiarius jaunimo tarpe, dėl to apie kūrybinius konkurso laimėtojų sugebėjimus tikrai sužinos plati auditorija.  

Į konkursą registruotis gali visi Tauragės moksleiviai, nepriklausomai nuo amžiaus. Anot Kornelijos, bus vertinama ne tiek piešimo technika, kiek idėja ir kūrybiškumas. Todėl bandyti kviečiami visi, mėgstantys piešti. Pirmajame konkurso etape tereikia užpildyti elektroninę anketą bei prisegti tris geriausius savo darbus. Registracija vyksta iki gegužės 5 dienos, o jos forma paskelbta Taurų parko „Facebook“ profilyje sukurtame įvykyje „Menas medy‘19“.  Iš užsiregistravusių bus atrinkti geriausi, kurie turės pristatyti idėją-eskizą, kaip išgražintų namelio medyje sienas. Tuomet bus atrinktos dvi geriausios idėjos, kurių autoriai imsis darbo medžiuose. Vieną laimėtoją išrinks patys Taurų parko darbuotojai, kitą – socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai. Pasak Kornelijos, tikimasi, kad nameliai bus išgražinti iki birželio pabaigos, tačiau bus tariamasi su moksleiviais, pagal galimybes derinamas darbų tempas.

Vieną iš trijų namelių jau prieš keletą metų dekoravo tauragiškė grafikos dizainerė Laura. Kornelijos teigimu, iš pradžių puoselėta mintis, kad ir likusius dekoruotų menininkai, tačiau vėliau nuspręsta įtraukti moksleivius ir surengti linksmą konkursą.

Pasak Kornelijos, namelis meniškai išpieštu interjeru – pats paklausiausias, daugiausia nakvynių užsakoma būtent jame. Nes miegant medyje ir taip aplanko netikėtos patirtys, o jei jo interjeras alsuoja menu – išlaisvinamos visos kūrybiškumo dvasios.

Namelių medyje idėją Taurų parko savininkas Antanas Venckus parsivežė iš Afrikos.

– Ten tokie, apvalūs, nameliai statomi ant žemės, juose gyvena vietiniai. Bet nebūtų Antanas, jei neįkeltų jo į medį, – linksmai pasakojo Kornelija.

Kaip minėta, du konkurso nugalėtojai laimės ne tik kūrybines patirtis piešiant medyje, bet ir po neribotą Taurų parko pramogų abonementą iki metų pabaigos.

Daugiau straipsnių