Laisvalaikis

Džordana Butkutė į Tauragę atvyko su „Hummer‘iu“
  • Įkelta: 2019-03-07
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą Tauragėje koncertavo pop karalienė Džordana Butkutė. Paklausyti populiarios atlikėjos susirinko pilnutėlė kultūros rūmų salė, ji taip pat miesto gatvių praeivius nustebino savo transporto priemone – amerikietišku „Hummer“ visureigiu.

Į Kultūros rūmų sceną žengusi Dž. Butkutė tauragiškius pasitiko nuoširdžiu pasisveikinimu. Paskutinį kartą Tauragėje ji lankėsi prieš beveik 3 metus, miesto šventės metu. Tuomet tūkstantinė minia Vasaros estradoje mėgavosi šou efektais ir gerai žinomomis pop karalienės dainomis.

Tauragės miesto šventės metu svečiai koncertu mėgavosi nemokamai, trečiadieni norintieji išgirsti Dž. Butkutę turėjo susimokėti už bilietą 16 eurų. Norinčiųjų netrūko, nenupirktos liko vos kelios vietos balkone.

Dž. Butkutės dainos puikiai žinomos tiek vyresnės, tiek jaunesnės kartos žmonėms. Koncerto metu netrūko plojimų, net sėdėjusieji parteryje įsidrąsino ir nevengė energingiau palinguoti. Nieko nestebino koncerto pabaigoje atlikėjai teikiamos gėlės, atkakliausiems pavyko su dainininke ir nusifotografuoti.

Kaip pavyko išsiaiškinti „Tauragės žinioms“, po koncerto Tauragėje atlikėja namo nevažiavo. Kartu su komanda baigė tvarkyti scenos įrangą ir apsistojo Senamiesčio apartamentuose.

Dž. Butkutės vadybininkas ir vyras Elegijus Strasevičius redakcijai patvirtino, kad jie porą dienų praleis Tauragėje. Penktadienį ir šeštadienį laukia koncertai Šilalėje, todėl buvo nuspręsta negrįžti į Kauną.

– Iš tikrųjų, Tauragėje koncertas buvo labai fainas. Tikimės tauragiškių nenuvylėme. Į viešbutį grįžome vėlai, todėl bandome pailsėti. Nusprendėme į Kauną nevažiuoti, nes kelionės labai vargina, – ketvirtadienį „Tauragės žinioms“ teigė E. Strasevičius.

Akylesni tauragiškiai pastebėjo ir išskirtinį atlikėjos vyro automobilį, su kuriuo jie atvyko į pasirodymą. Amerikietiškas visureigis „Hummer“ gerai žinomas gimtame Dž. Butkutės Kaune. Ten jau daugelis žino, kas sėdi šios transporto priemonės salone. Tauragės gatvėse jis nustebino ne vieną vairuotoją. „Hummer“ automobilių Lietuvoje yra vos keletas.

– Perkant ją svarbiausia buvo saugumas. Ji labai modifikuota, visai kitokia nei originali. Dabar jų negamina, todėl ji mums labai brangi, – teigė E. Strasevičius.

Daugiau straipsnių