Laisvalaikis

Smegenis mankštinti kvies dveji protmūšiai
  • Įkelta: 2017-09-08
R. Petrauskas sukirto rankomis su A. Šauliu – kovos vyks ir šiemet. Nuotrauka iš Algirdo Šaulio „Facebook“ profilio
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Darganotus rudens vakarus netrukus praskaidrins po vasaros atostogų sugrįžtančios protų kovos. Jau pirmadienio vakarą naktiniame klube „Rūsys“ smegenis pramankštinti kvies  „Protų kovos su Robertu Petrausku“, o rugsėjo 19- ąją restorane „Banga“ prasidės intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ varžybos.

„Protų kovas su Robertu Petrausku “ mūsų mieste organizuojantis Algirdas Šaulys žada smagius pirmadienio vakarus, o visus norinčius dalyvauti, kviečia burtis į komandas.                                          

– Šiandien po vasaros atostogų susitikome su Robertu Petrausku. Nors už lango dargana ir artėja tikras ruduo, Robertas sako, kad artimiausiu metu pirmadieniais tikrai bus karšta, nes artėja naujasis protmūšio sezonas, – teigė A.  Šaulys.

Protų kovos tikrai nėra naujiena nei Lietuvoje, nei Tauragėje. Žmonės mėgsta burtis į komandas ir leisti vakarus, narpliodami įvairiausius klausimus bei užduotis. Kasmet įvairių iniciatorių organizuojami protmūšiai sulaukia daugybės entuziastų dėmesio, o patiems sėkmingiausiems atitenka garbė ir įsteigti prizai.

– Žaidime, kuris Tauragėje startuos jau rugsėjo 11-ąją, dar gali prisiregistruoti visi, kurie nori intelektualiai praleisti vakarus. Tereikia suburti komandą, kurią sudarytų bent penki žaidėjai ir ją užsiregistruoti tinklapyje pkovos.lt, – ragino A. Šaulys.

Nuo rugsėjo 19 d. pramankštinti smegenis jau trečią kartą tauragiškius kvies intelektualinio žaidimo Auksinis protas varžybos. Pasak šio žaidimo mūsų mieste koordinatoriaus Laimono Rimkaus, „Auksinio proto“ varžybos tradiciškai vyks restorane „Banga“.

– Vieta ir laikas nesikeičia, – šypsojosi L. Rimkus    

Aštuntasis „Auksinio proto“ sezonas šiemet pritraukė dar daugiau žaidėjų įvairiuose Lietuvos miestuose. Žaidime be didžiųjų Lietuvos miestų dalyvauja Šilalės, Jurbarko,  Kelmės, Kretingos, Rokiškio, Varėnos taip pat ir Tauragės komandos.

Viskas ko reikia – internete auksinisprotas.lt užregistruoti 2–9 žmonių komandą, jei esate vienas –nieko tokio, organizatoriai pamėgins jums surasti komandą arba suformuos naują. Žaidimo organizatoriai žaidėjams žada puikias emocijas ir naujas žinias.

Daugiau straipsnių