Laisvalaikis

Tauragės gatvėse – išskirtinis „Corvette“
  • Įkelta: 2017-05-12
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Atšilus orams į Tauragės miesto gatves išriedėjo išskirtiniai, praeivių akį traukiantys automobiliai. Antradienį vienas jų buvo užfiksuotas Vasario 16-osios gatvėje. Amerikietišku 1974 metų „Chevrolete Corvette“ modeliu iš Šilutės į Tauragę atvažiavo UAB Tauragės butų ūkis direktorius Liutauras Indriuška.

Apie savo transporto priemonę L. Indriuška kalbėjo nenoriai. Senovinis amerikietiškas automobilis jo garaže jau daugiau nei 10 metų. Kaip pats įvardijo, tai „žaisliukas“, su kuriuo jis kasmet vyksta į amerikietiškų automobilių sąskrydžius Lietuvoje. „American Spirit“ festivaliai Palangoje vyksta 10 metų. Jose amerikietiškų transporto priemonių savininkai dalyvauja slalomo, orientacinėse varžybose. Vyksta išskirtinės automobilinių garso sistemų rungtys, talpiausio automobilio konkursas.

Šilutiškis vairuoja 1974 metais pagamintą „Chevrolete Corvette“ C3 modelį. Šį trečiosios kartos „Corvette“ amerikiečiai gaminti pradėjo 1968 metais. Jo variklio darbinis tūris – 5,7 litro. Skirtingai nei senesnių modelių, šio automobilio priekinis buferis ne chromuotas, o plastikinis. Iki šios dienos pasaulį išvydo šešios „Corvette“ kartos, kartais vadinamos nuo C1 iki C6.

Anot L. Indriuškos, tikėtina, kad jį, vairuojantį šį oranžinės spalvos sportinį automobilį, vasarą dažniau pamatysime Tauragėje. Vyras teigė, jog automobilyje sumontuoti elektriniai langai, vairo stiprintuvas. O tai retenybė, atsižvelgiant į pagaminimo metus ir daugeliui pažįstamus Sovietų Sąjungoje pagamintų automobilių modelius. 

Tiesa, „Corvette“ – ne vienintelis išskirtinis automobilis, riedantis Tauragės gatvėmis. Vairuotojai ir praeiviai pastebėjo juodos spalvos prabangų „Bentley Continental“ modelį. Automobilių portalas skelbia, kad šis „gražuolis“ parduodamas už 158 tūkst. Eur. 2016 metų modelyje sumontuotas 4 litrų tūrio 527 arklio galias turintis variklis. Automobilis atvežtas iš Vokietijos, pardavėjo kontaktuose nurodytas UAB „Vitlaima“ telefono numeris. 

Daugiau straipsnių