Laisvalaikis

Orai: šalį užlies tvankuma
  • Įkelta: prieš 1 d.
Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Nors kalendorinė vasara prasidės už poros dienų jau dabar leipstame nuo svilinančio karščio. Mažai kas keisis ir pirmomis birželio dienomis. Įvairovės įneš trumpi lietūs ir perkūnija.

Šiandien vietomis numatomi krituliai, trankysis griaustinis. Įdienojus pakils rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune dieną termometrų stulpeliai kils iki 26–28 laipsnių. Dangumi plauks debesys, galimas lietus. Šiauliuose įdienojus taip pat numatomi nedideli krituliai, bus apie 25–26 laipsnius karščio.Pajūryje, antroje dienos pusėje, vyraus nedidelis debesuotumas. Numatomas trumpas lietus ir gūsingas vėjas. Oras šils iki 24 laipsnių. 

Antradienį daugelyje rajonų vyraus sausi ir karšti orai, tačiau vietomis danguje pasirodę debesys staiga gali šliūkštelti ir lietaus. Pūs neramus rytų vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse, pirmoje paros pusėje, bus apie 18–21 laipsnį šilumos. Dieną danguje karaliaus saulė, oras įkais iki 26–28 laipsnių. Šiauliuose visą parą bus giedra. Nakties ir ryto metu termometrai fiksuos 18–20 laipsnių. Įdienojus kaitins saulė, bus apie 25–26 laipsnius karščio. Pajūryje pirmoji paros pusė bus giedra, vėliau saulę pridengs debesys. Naktį ir ryte temperatūra sieks 18–20, dieną 24 laipsnius šilumos. 

Trečiadienį, birželio pirmąją dieną, pokyčių nenumatoma.Vilniuje ir Kaune, visos paros metu, bus giedra. Naktį ir ryte termometrai fiksuos 17–21 laipsnį šilumos. Dieną bus apie 24–26 laipsnius šilumos. Šiauliuose pirmoji paros pusė bus giedra. Temperatūra svyruos tarp 18–20 laipsnių. Įdienojus atplauks debesys, oras įkais iki 24–25 laipsnių. Pajūryje, naktį ir ryte, vyraus skaidrus dangus.Temperatūra sieks 18–20 laipsnių. Dienos metu gūsingas vėjas atgins debesis, bus apie 23–24 laipsnius šilumos. 

Ketvirtadienį ir toliau kepins karštis. Pasisuks pietryčių krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse numatomas skaidrus dangus. Nakties ir ryto metu temperatūra sieks 16–20 laipsnių. Įdienojus oras sušils iki 25 laipsnių. Šiauliuose protarpiais dangumi plauks nedideli debesys. Pirmoje paros pusėje bus apie 17–20, dieną apie 24 laipsnius šilumos. Pajūryje bus giedra. Nakties ir ryto metu termometrai fiksuos 17–19, dieną 23 laipsnius šilumos. 

Penktadienį pūs šiltas pietų vėjas, vyraus vasariški orai. Vilniuje ir Kaune, pirmoje paros pusėje, bus giedra. Termometrai fiksuos15–19 laipsnių. Dieną numatomas nedidelis debesuotumas, bus apie 23–24 laipsnius šilumos. Šiauliuose, naktį ir ryte, temperatūra sieks 16–19 laipsnių. Įdienojus saulės spinduliai orą įkaitins  iki 23–24 laipsnių. Pajūryje, nakties ir ryto metu, temperatūra svyruos tarp 16–18 laipsnių. Diena bus saulėta, numatoma 23 laipsnių temperatūra. 

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį šalį pasieks gaivesni orai, pasisuks vėsesnis šiaurės vėjas. Danguje augs debesys, vietomis numatomi krituliai. 

 

Daugiau straipsnių