Kalba tauragiškiai

Iš koncerto – subjurusia nuotaika
  • Įkelta: 2015-08-28
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Birutė ir Viliūnė
Koncertų lankytojos

Į „Tauragės žinių“ redakciją užsukusios tauragiškės išsakė savo nuomonę apie Tauragės vasaros estradoje vykstančius koncertus.

Kartu su kaimynais sekmadienį nuėjome į vasaros estradoje vykusį koncertą „Ošiam“. Bilietus buvome įsigiję iš anksto. Kadangi man skauda kojas, iš namų išėjome artimesniu keliu – Jūros upės pakrante, tačiau mums priėjus prie vasaros estrados apsaugos darbuotojas pasakė, kad žiūrovai įleidžiami tik per įėjimą viršuje. Mes specialiai trumpinome kelią nuo namų, todėl eiti aplinkui nesinorėjo, kaip sakiau, kojas skauda. Verčiau būčiau išmetusi bilietus. Gerai, kad pavyko susitarti ir mus įleido į vasaros estradą. Surinkęs mūsų bilietus mano vyras nunešė juos prie įėjimo, kad tikrintojai nuplėštų kontrolinę juostą. Kilo klausimas – kodėl plakatuose ar ant bilietų nėra parašyta, kur įėjimas į koncertą? Nejau visi turi žinoti?!

Kitas dalykas, privertęs nemaloniai pasijusti – vėlavimas. Renginio pradžia buvo numatyta 19 val., o prasidėjo apie 19.45 val. Kaimynė, kuri dažniau eina į koncertus, sakė, kad tokie dalykai Tauragėje jau įprasti. Esą dažnai vėluojama pusvalandžiu ar daugiau. Tai tegul skelbia, kad prasideda 20 val. Ar mūsų žvaigždės galvoja, kad Tauragėje – periferijoje (Lietuvos pakraštyje) galima elgtis bet kaip? Tai nepagarba žiūrovams.

O labiausiai mus papiktino renginio vedėjo, humoro grando Juozo Zavaliausko pokštai. Ypač nesmagu klausytis, kai pašiepiamas Lietuvos himnas. Ir jo pokštai apie antrus galus – šlykštūs. Ar jis galvoja, kad periferijoje gyvena neišprusę žmonės, neturintys supratimo apie estetiką? Jei jau toks grandas taip juokauja, ko norėti iš jaunimo.

Tiesa, Tauragės jaunimu norime pasidžiaugti. Kai koncertavo Vytautas Šiškauskas, jie aktyviai dainavo ir šoko prie scenos. Mokėjo jo dainų žodžius. Smagu, kad jaunimas ne tik imlus naujai muzikai, bet ir priima vyresniosios kartos dainininkus. 

Tai ne mūsų dviejų, bet ir daugelio vyresnio amžiaus tauragiškių nuomonė. 

 

 

Daugiau straipsnių