Kalba tauragiškiai

Svarbiausia eiti balsuoti ir išrinkti geriausius
  • Įkelta: 2015-02-23
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Vladas Paulikaitis   

Artėja savivaldybių rinkimai, o tai kiekvieną mūsų priverčia labai susimąstyti – ketveriems metams išrinksime tuos, kurie vadovaus, dirbs rinkėjų gerovei.

Partiečiai pakuoja dovanėles, laikraščiuose skelbia įvairius pažadus – visi kandidatai švelnūs ir malonūs, nors prie širdies dėk. Ne paslaptis, kad kai kurie žmonės balsuos už tuos kandidatus, kurie galbūt kažkada pamatę jus gatvėje tiesiog pasisveikino. Tokiems galiu pridurti – jei kandidatai žinotų, kad jūs vien dėl to balsuosite už juos, tai su jumis ne tik sveikintųsi, bet dar ir ranką pabučiuotų, tušinuką duotų, bet sakykite, ar to pakanka, kad išrinktumėte gerą, padorų žmogų?

Teko girdėti įvairių pasisakymų ir pareiškimų. Vieni teigia: „aš neisiu į rinkimus ir nebalsuosiu, nes nėra iš ko rinktis, visi jie vienodi“. Ne, ne ir dar kartą ne! Ne visi vienodi. Net ir vagys, savanaudžiai ar aferistai nėra vienodi, nors ir veikia panašiai. Jie tyliai perkelia vieną kitą milijoną, kartais ir milijardą, į savo sąskaitėles. Kiti – pigiai nusiperka valstybinių pastatų, įmonių, sklypų.

Gerieji žmonės, galvokite, diskutuokite, jeigu kas neaišku – klauskite kaimynų, gerų draugų, jie tikriausiai patars. Svarbiausia, eiti balsuoti ir išrinkti geriausius.

 

 

Daugiau straipsnių