Asmenybės

Vytenis Alex-Partikas dairosi į sceną: išleido tris dainas
  • Įkelta: 2020-07-27

Vytenis Alex-Partikas. Asmeninio albumo nuotrauka

Margarita RIMKUTĖ
margarita@taurageszinios.lt

Pernai „Tauragės žinioms“ užsiminęs apie troškimą grįžti į sceną, plaukų stilistas-koloristas Vytenis Alex – Partikas, panašu, ėmėsi darbo. Vyras neseniai išleido tris naujas dainas, be to teigia esąs atviras koncertiniams pasiūlymams: atlikėją galima kviesti į asmenines šventes.

„YouTube“ kanale klausytojai gali išgirsti jo dainas: „Lūpų kampučiai“, „Tik pabučiuok“ bei naujausią „Tekėk“ skirtą jo mylimajai, lietuviškajai Kim Kardashian tituluojamai dainininkei Justinai Globienei.

„Man ši daina – lyg himnas meilei, kuris, tikiu, skambės ne vienų piršlybų metu. Na, o mano meilės himną susirinkusieji išgirs mūsų vestuvių metu, kurioms su didžiule meile ir užsidegimu ruošiamės. Norėjau šią dainą išlaikyti paslaptyje iki mūsų didžiosios dienos, bet, išgirdęs kaip dera ir žodžiai, ir muzika – nusprendžiau, kad ji turi išvysti dienos šviesą čia ir dabar. Negaliu ja nepasidalinti su visais įsimylėjusiais!”, – džiaugiasi Vytenis.
Dainai žodžius sukūrė populiari dainų tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė – Daudienė, muziką – kompozitorius Mindaugas Baranauskas.

V.A. Partikui scena artima nuo vaikystės, dar būdamas berniukas dalyvavo LRT projekto „Laumės juosta“ tiesioginėse transliacijose, prieš keletą metų projekte „Chorų karai“ su operos solistu Liudu Mikalausku ir grupe „Magnit“ atstovavo Tauragei. Tuos dvejus metus vyras darbavosi  ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip stilistas.

Iš Jurbarko kilęs V.A. Partikas tauragiškių labiausiai vertinamas, kaip profesionalus plaukų stilistas-kaloristas, pats vyras yra sakęs, jog dainavimas  jam – hobis.

V.A. Partiko dainas rasite čia:

https://www.youtube.com/watch?v=wFQFVtMLxK8

Vytenis Alex-Partikas ir Justina Globienė. Asmeninio albumo nuotrauka


 


 

 

Daugiau straipsnių