Aktualijos

Prezidentas Gitanas Nausėda: džiaugiuosi, kad tai vyksta Tauragėje, krašte, kurį myliu
  • Įkelta: 2020-10-13
Prezidentas Gitanas Nausėda išbandė Tauragės elektrinį autobusą. Autorės nuotrauka
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Šįryt nuo 10 val. Tauragėje vieši Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene. Vizitą šalies vadovas pradėjo Autobusų stotyje, kur memorandumą dėl vieningos viešojo transporto sistemos pasirašė regiono savivaldybių merai.

Prezidentas su komanda atvykęs į Autobusų stotį pirmiausia pasveikino ir keletu žodžių persimetė su besibūriuojančiais jo laukusiais tauragiškiais. Be stotyje autobusų laukusių keleivių, buvo tokių, kurie atėjo pamatyti Prezidento. Taip pat Gitanas Nausėda šiltu apkabinimu pasisveikino su savo pusbroliu tauragiškiu Alvydu Nausėda. 

Po to kartu su Tauragės apskrities savivaldybių merais Prezidentas patraukė į Autobusų stoties pastatą, kur pasirašė minėtą memorandumą.

– Vienas memorandumas, kurį neseniai pasirašėme Valdovų rūmuose, – tai padarė visi partijų vadovai, kurios turi frakcijas LR Seime, dėl regionų savarankiškumo ir finansinės apsaugos stiprinimo, virsta konkrečiais memorandumais dėl bendradarbiavimo viešojo transporto srityje. Aš manau, kad nors jis yra galbūt ir nedidelis Lietuvos mastu, bet jis yra labai svarbus, nes vienas iš pirmųjų. Tai yra labai geras pavyzdys kitoms savivaldybėms – derinti jėgas, auginti jėgas, ieškoti sinergijos ten, kur jos įmanoma rasti, o ne skaidytis. Manau, kad šiandien turime gražią ir prasmingą dieną, ir džiaugiuosi, kad būtent Tauragėje, krašte, kurį myliu, buvo pasirašytas šis memorandumas, kuris netrukus bus pradėtas įgyvendinti, – kalbėjo Prezidentas.

Po to elektrobusu, lydimas Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko ir kitų svečių, Gitanas Nausėda išvyko pasižvalgyti po Tauragę. Kita stotelė – rajono savivaldybės pastatas, kuriame toliau tęsiamas  susitikimas su regiono merais.

Daugiau straipsnių