Aktualijos

Praneša apie itin didelę mugę
  • Įkelta: 2020-10-15

Spalio 16-17 d. Kviečiame visus Tauragiškius ir miesto svečius į jau kelintus metus iš eilės vykstančią mugę „Rudenojai“. Kaip ir kitos UAB „Mugių centras“ rengiamos mugės (Kaziuko mugė pavasarį, Rudens mugė ir kitos), ši mugė bus itin gausi. Į Tauragės Pilies a. Sugūžės net 150 prekybininkų iš visos Lietuvos, bei kaimyninių šalių.

Įveikus pagrindinius rudens darbus, spalis – puikus metas atsikvėpti ir mėgautis rudens gėrybėmis bei derliumi. Čia galėsite rasti ūkininkų produktų, tautodailininkų ir amatininkų gaminių, kulinarinio bei tautinio paveldo maisto produktų, apdarų ir dizainerių darbų visai šeimai, o moterys ras įvairių papuošalų ne tik sau, bet ir savo mylimiems.

Mugėje savo prekystalius įkurs ir keletas Lietuvos žolininkų, viena iš jų - Adelė Karaliūnaitė, kuri kaip jau įprastai, atveš įvairių žolelių mišinių ir antpilų sveikatai bei imunitetui stiprinti.

Sodininkams, daržininkams, ūkininkams ir kitiems prijaučiantiems mugėje bus apstu įvairiausių augalų -vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių ir netgi egzotinių augalų.

Kadangi mugė vyksta atviroje erdvėje, laikantis nustatytų higienos normų, apsipirkti yra saugu. Drąsiai naudokitės mugės teritorijoje ir pas prekybininkus esančiu dezinfekciniu skysčiu, bei dėl savo ir kitų saugumo, dėvėkite kaukes.

Būkite sveiki ir susitikime didžiausioje šių metų mugėje Tauragėje!

Atsižvelgdami į naujausias renginių organizavimo sąlygas, esame įpareigoti užtikrinti lankytojų registraciją į Mugę ,,Rudenojai"  elektroniniu būdu. Registracija galite rasti čia: https://forms.gle/9DEjmv3VB86mw2XE7

Susitinkame spalio 16 d. nuo 10:00 iki 18:00 val, o 17 d. nuo 9:00 iki 16:00 val. Tauragės Pilies aikštėje!

Mugės organizatoriai: www.mugiucentras.lt

Užs. Nr. 52

Daugiau straipsnių