Aktualijos

Naujausiame numeryje – FNTT laidojimo namuose lankėsi ne veltui: aptikta „juodoji buhalterija“
  • Įkelta: 2020-10-15
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Pernai pavasarį Petrošių šeimai priklausančiuose laidojimo namuose „Rimtija“ lankėsi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) pareigūnai, tačiau įmonės vadovas Darius Petrošius įtarimų šešėlio kratėsi – esą tai oponentų bandymas susidoroti. Praėjus kiek daugiau nei metams paaiškėjo, jog įmonėje visgi buvo apgaulingai tvarkoma apskaita – vyko ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo Kodekso 222 straipsnį, o baigtas jis atleidimu nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą. Įmonės direktorius D. Petrošius iš balos išlipo sausas – apgaulingos apskaitos tvarkymo byloje kaip įtariamoji minima tik įmonės vedėja. Apie tai – laikraščio vedamajame.

Spalio 13 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene ir patarėjų komanda lankėsi Tauragėje. Vizitą šalies vadovas pradėjo Autobusų stotyje, kur memorandumą dėl vieningos viešojo transporto sistemos pasirašė regiono savivaldybių merai.

Taip pat skaitykite apie vietos savivaldos dieną vykusius „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus. Juose buvo pagerbtos įvairiose srityse labiausiai nusipelniusios šalies savivaldybės. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuotame renginyje net du „Auksinės krivūlės“ laureato prizai įteikti Tauragės rajono savivaldybei.

Trečiadienį Tarybos posėdyje kaip paskutinis papildomas klausimas buvo įtrauktas komisijos išvadų dėl administracijos direktoriaus Modesto Petraičio tarnybinio nusižengimo svarstymas. Plataus turinio „tarnybinį pranešimą“ dėl aibės tariamų pažeidimų surašiusi opozicija komisijos išvadas svarstyti atsisakė – pakilo nuo kėdžių ir demonstratyviai paliko posėdžių salę. Plačiau skaitykite ryt.

Tauragiškių Arnoldo Antanavičiaus ir Tado Biknerio įkurta interneto tiekimo įmonė „Kvartalo tinklas“ šį mėnesį mini veiklos dešimtmetį. Įmonės steigėjų kelias į šį verslą prasidėjo dar paauglystėje. Vaikinai tiesiog norėjo susijungti bendram žaidimui internetu. Kaip paaugliai galiausiai tapo verslininkais skaitykite naujausiame numeryje.

Dėl automobilių eismo, kelio ženklų tauragiškiams nuolat kyla daug neaiškumų. Keletą jų „Tauragės žinioms“ atsiuntė mūsų skaitytojas, vardu Juozas. Atsakyti į juos paprašėme Tauragės savivaldybės Statybų skyriaus specialisto Gedimino Kurlinkaus.

Taip pat skaitykite žodžio kišenėje neieškančio žurnalisto Jono Valaičio komentarą. Vykstant Seimo rinkimų pirmojo turo balsavimui šių eilučių autorius susidūrė su painia istorija, pakvipusia galimu rinkimų tvarkos pažeidimu.

Sveikata ir dailios kūno linijos šiais laikais rūpi ne tik moterims, bet ir vyrams – sulieknėti be pastangų tikriausiai norėtų dažnas. Deja, tai neįmanoma: kad sulieknėtum nepakenkdamas sveikatai, nepakaks, tarkim, mėnesiui atsisakyti saldumynų. Tam reikia iš esmės pakeisti gyvenimo būdą. Kaip tai padaryti? Auksiniais patarimais su žurnaliste pasidalijo per nepilnus metus kone trečdalio savo svorio atsikratęs Vilius Stumbra.

„Pramerkiau akis ligoninėje. Ekrane šalia lovos mirgėjo užrašai, aplink vaikščiojo gydytojai. O iš mano akių riedėjo ašaros. Niekada nemaniau, kad taip gali nutikti, bet tą akimirką džiaugiausi, kad aš vis dar gyvas. Tai buvo tarytum ženklas iš aukščiau“, – apie tai, ką patyrė išplėštas iš mirties nagų, kai mėgino nusižudyti, pasakojo tauragiškis Aivaras (vardas pakeistas). Šią istoriją rasite rytdienos numeryje.

Kodėl rajono savivaldybė ryžosi savo žinion perimti valstybinės reikšmės rajoninio kelio ruožą Tauragė-Norkaičiai, kiek kainuos nuo šiol Tauragės ligoninėje mokamai išsitirti dėl koronaviruso ir ko lankytojų prašo jau mėnesį veikiančio Tauragės baseino darbuotojai, sužinosite ryt atsivertę storas ir spalvotas „Tauragės žinias“.

Daugiau straipsnių