Aktualijos

Vakarop – į ką tik atidarytą Tauragės baseiną
  • Įkelta: 2020-09-04

Tauragiškiai baseine laukiami nuo 17 val. Raimondos Alysienės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Šiandien, rugsėjo 4-ąją, iškilmingai atidarytas baseinas, kurio pradžių pradžia, kaip įvardijo šventės vedantysis, yra 2015-ųjų metų rugpjūtis.  Į šventės atidarymą atvyko daug garbingų svečių iš Lietuvos Respublikos Seimo, savivaldybės administracijos atstovai, statybų rangovai, svečiai iš kaimyninių rajonų. Tauragiškiai baseine laukiami nuo 17 val.

Pirmoji sveikinimo žodį tarusi Seimo narė Aušrinė Norkienė išreiškė viltį, kad baseine laiką puikiai leis ir kūdikiai, ir tėvai, ir senjorai.

– Kolektyvui linkiu sėkmės, kad visi tauragiškiai čia būtų laukiami, kad baseine ne tik mokytųsi plaukti, bet ir aktyviai, turiningai leistų laiką,  – linkėjo Seimo narė.

Disko metikas, daugybės apdovanojimų laimėtojas, Seimo narys Virgilijus Alekna palinkėjo, tauragiškiams palinkėjo neleisti, kad vanduo baseine būtų ramus, kad visada judėti.

Istorikas profesorius Tauragės garbės pilietis Eugenijus Jovaiša palinkėjo, kad baseino vanduo visada mirguliuotų.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrė Kornelija Tiesnesytė kartu su geriausiai palinkėjimais įteikė ir dovanų – mokymosi plaukti lentas.

Nuo šiol baseine bus galima ir pasportuoto, ir praleisti laiką
Į baseino atidarymą susirinko gausus būrys svečių

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministrė, Šilalės tarybos narė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė sveikindama išreiškė nuogąstavimą, kad iki šiol Šilalės baseine besilankę tauragiškiai nebevažiuos į Šilalę. Bet konkurencija verčia pasitempi, tad palinkėjo auginti jaunuosius sportininkus, kurie ateityje galėtų garsinti kraštą.

Rajono mero Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis dėkojo visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo, abu šią dieną pavadinę istorine ir visų tauragiškių labiausiai laukta.

„Brosta“ direktorius Valdas Karabinas atidarymo proga palinkėjo tauragiškiams dar sveikesnės gyvensenos ir patirti dar daugiau gerų emocijų.   

Pastatą pašventino kunigai Mindaugas Dikšaitis ir Marius Venskus.

Po iškilmingo momento – atidarymo juostelės perkirpimo baseino viduje –  atidarymo svečiai apžiūrėjo baseiną.

Tauragiškiai baseine laukiami nuo 17 val.

Daugiau straipsnių