Aktualijos

Tauragės savivaldybės administracija – koronavirusu susirgo darbuotojas (papildyta Tauragės mero komentaru)
  • Įkelta: 2020-09-15
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybės administracijos darbuotojui nustatytas COVID-19 atvejis.

Darbuotojams, turėjusiems sąlytį su sergančiuoju, bus taikoma saviizoliacija ir atliekamas koronaviruso tyrimas. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras šiuo metu atlieka epidemiologinį tyrimą.  
Savivaldybės administracija informuoja, kad šiandien po pietų bus dezinfekuojamos Tauragės rajono savivaldybės patalpos, o darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu. Rytoj darbas vyks ir gyventojai bus priiminėjami įprasta tvarka.  
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento atstovai 10 val. informacijos apie atvejį dar nebuvo gavę. 

Papildyta 10.40 min.

„Tauragės žinių“ kalbintas rajono meras Dovydas Kaminskas teigė, kad panikos savivaldybėje nėra.

– Šiandien nuo 13 val. visi savivaldybės darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu, o rytoj jau įprastine tvarka. Tie žmonės, kurie turėjo artimesnį kontaktą, dirbs visą savaitę nuotoliniu būdu. Artimesnį kontaktą turėję ir identifikuoti jau išleisti dirbti namuose. Savivaldybės darbuotojai, kurie priklauso rizikos grupei, pasirinktinai galės dirbti nuotoliniu būdu, – teigė meras D. Kaminskas.   

Gyventojai savivaldybės administracijoje ryt bus priimami įprastai vieno langelio principu. Tik meras prašo gyventojų, nesant būtinybei nesilankyti savivaldybėje, laikytis visų saugumo reikalavimų.  

– Su interesantais susirgęs darbuotojas nebendravo, kontaktas buvo tik savivaldybės viduje, bet daug kontaktų, atrodo, ir nebuvo. Simptomus darbuotojas pajuto sekmadienį, pirmadienį dirbo nuotoliniu būdu. gerai, kad sąmoningai pažiūrėjo į situaciją, – sakė meras.
 

Daugiau straipsnių