Aktualijos

Šįvakar – į dviračių žygį
  • Įkelta: 2020-09-07

Į žygį dalyviai tradiciškai renkasi Bažnyčios skverelyje, Stoties gatvėje. Atvykusių dalyvių registracija prasidės nuo 17.30 val., o žygis – po pusvalandžio. Žygeiviai įveiks maždaug 15 km.

– Svarstėme apie kitus maršrutus, bet šis yra saugiausias, – „Tauragės žinioms“ teigė Tauragės visuomenės sveikatos biuro vadovė Daiva Genienė.

Paprašyta pasidalinti žygio tradicijomis, biuro vadovė paminėjo smagias veiklas-staigmenas numynus prie Konvencijos paminklo.

Pernai vykusio dviračių žygio akimirkos. Tauragės visuomenės sveikatos biuro nuotraukos

– Vienais metais šokome liaudiškus šokius, vyko jogos užsiėmimai, mankštinamės, žaidžiame. Vienu žodžiu, aktyviai leidžiame laiką, dėmesį kreipdami į sveikatinimą. Šiemet greta pagrindinio tikslo atkreipti dėmesį į savižudybių problematiką, ieškoti išeičių turime ir papildomą tikslą – atkreipti dėmesį į eismo saugumą, – akcentavo D. Genienė.   

Užsiregistravusiųjų lauks loterija, kurios metu laimingiesiems atiteks prizai, o pagrindinis prizas – dviratininko šalmas.

„Gražūs vaizdai, gera nuotaika ir draugiška kompanija laukia Tavęs. Prisijunk ir padaryk šią dieną ypatinga!“ – feisbuko paskyroje kviečia renginio organizatoriai.

Pernai žygyje dalyvavo apie 300 dalyvių. Šiemet, pasak D. Genienės, dėl COVID-19 susirgimų tikimasi mažesnio dalyvių skaičiaus, nes aktyvaus kvietimo į žygį nebuvo.

Organizatoriai primena svarbius dalykus: dalyviai įsipareigoja laikytis kelių eismo taisyklių, privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos šviesos žibintas, rekomenduojama užsidėti šalmą. Dviračių technine būkle, savo ir daiktų saugumu rūpinasi patys dalyviai, už nepilnamečių dalyvių saugumą atsako tėvai, vaikai, jaunesni nei 12 metų, žygyje gali dalyvauti tik su jį lydinčiu suaugusiu žmogumi, kuris bus atsakingas už vaiką dviračių žygio metu. ir turbūt svarbiausia, kad maršrutas įveikiamas bet kokio tipo dviračiais.

Daugiau straipsnių