Aktualijos

Savivaldybės taryba: pagerbtas garbės pilietis, patvirtinta dar viena ambasadorė
  • Įkelta: 2020-09-09
Raimondos Masiulytės-Ramchurn feisbuko nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Šiandien vykęs savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo ir baigėsi lyg ir simboliškai minint Skaudvilės krašto žmones.

Tylos minute rajono politikai pagerbė Tauragės garbės pilietį skaudviliškį Joną Bakšą, kuris mirė rugpjūčio pabaigoje. Skaudvilėje įsikūrusiai vienintelei tokiai Lietuvoje įmonei, gaminančiai gelžbetonio gaminius ryšininkams, energetikams, kelininkams, per 50 metų vadovavęs J. Bakšas liepos mėnesį paminėjo 85-metį.

O posėdžio pabaigoje tarybos nariai Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą suteikė Raimondai Masiulytei-Ramchurn, gyvenančiai Malingare, Airijoje.

Vaikystę Raimonda praleido Karšuvos kaime, Skaudvilės mokykloje ir Tauragės muzikos mokykloje prasidėjo jos kaip dainininkės, dainų kūrėjos kelias. Septintoje klasėje išvyko mokytis į M. K. Čiurlionio menų gimnaziją.

Šiuo metu Malingaro miestelyje gyvenanti Raimonda yra profesionali atlikėja, dirba ir pasirodo skirtinguose airių projektuose, dainuoja Dublino gospelo chore. Kaip pati teigia prisistatyme, dažnai pasirodo vietinėje spaudoje, visuomet pabrėžia, kad yra iš Lietuvos. Aktyvi Airijos lietuvių bendruomenės narė, 2019 m. ją išrinko Airijos lietuvių metų žmogumi.

Airijoje jau yra keliolikos Lietuvos miestų ambasadoriai, kurie susibūrė į Lietuvos miestų ambasadorių klubą. Jame svajoja būti ir Raimonda, keistis patirtimi, idėjomis.

Pritarti kandidatūrai politikus paragino ir tarybos narys  skaudviliškis Vidas Bičkus.

Iš viso jau patvirtinti 22 Tauragės rajono garbės ambasadoriai.

Daugiau straipsnių