Aktualijos

Riedlenčių parke vaikų tyko pavojai
  • Įkelta: 2020-09-10

Taip dabar atrodo rampa, skirta važinėti BMX dviračiais, riedučiais ir riedlentėmis. Autorės nuotraukos

Vaikų ir jaunuolių noriai lankomame Jono Viktoro Kalvano parke įkurtame riedlenčių parke, pasirodo, nėra saugu – vienos rampos plokštės nudėvėtos, atviri varžtai kyšo virš  naudojamo paviršiaus, plokštėje – didžiulė skylė. Apie tai redakciją informavo vaikų saugumu susirūpinęs tauragiškis.

„Nežinau, kur kreiptis, ir nelabai turiu tam laiko. Tiesiog, kol neįvyko kokia nelaimė ar kas traumos nepatyrė, informuokite, kad mūsų vaikai išvengtų nelaimingo atsitikimo“, – redakcijai pranešė tauragiškis.  

Apie problemą išgirdęs miesto seniūnas Žilvinas Majus iš karto juokaudamas pasakė, kad už viską mieste atsakinga seniūnijai.

– Kad bus  problemų, buvo aišku tik įrengus šią rampą. Seniūnija atitvarus rampos viršuje jau įrengė, – sakė seniūnas.

Ką reikės daryti, kol kas seniūnas nežino, nes lopyti rampos nepavyks, reikia keisti įrenginio dalis. Pasak seniūno, bus tariamasi su savivaldybės administracija, nes reikalas, kaip įvardijo seniūnas, rimtas.

– Kad vaikai nesusižeistų, teks aptverti, – konstatavo miesto seniūnas.

Jono Viktoro Kalvano parke oficialiai „Nutrilite“ riedlenčių parkas atidarytas 2017 m. birželio pradžioje. Rampą, skirtą važinėti BMX dviračiais, riedučiais ir riedlentėmis, tauragiškiai dovanų iškovojo 2016 m. rugpjūtį Vilniuje vykusioje dviračių šventėje „Velomaratonas“, kurioje subūrė didžiausią komandą.
 

Daugiau straipsnių