Aktualijos

Penktadienio „Tauragės žinių“ numeryje: naujame kotedžų kvartale viena gatvė kainuos šimtus tūkstančių eurų
  • Įkelta: 2020-09-03
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragėje ruošiamasi statyti naują 52-iejų gyvenamųjų kotedžų kvartalą. Apleistoje Vytauto gatvės karinio miestelio teritorijoje darbai turėtų užvirti jau šiemet. Tačiau statytojai prašo finansinės pagalbos iš Tauragės rajono savivaldybės prisidedant prie šio projekto. Dėl šio klausimo kilo nemenkas ginčas. „Tauragės žinios“ aiškinosi, kiek tai atsieis mokesčių mokėtojams, jeigu savivaldybės taryba nuspręs lėšų skirti.

Ilgai laukę – pagaliau sulaukėme. Tauragėje pastatytas, bet vis dar neatidarytas baseinas jau apaugęs gandais ir spėliojimais – vis atsirasdavo kliūčių atverti jo duris lankytojams. Tačiau nesėkmių ruožas, panašu, baigėsi – baseinas atidaromas penktadienį, pirmųjų lankytojų laukiama 17 val.

Covid-19 židinys Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione Sakalinėje plečiasi. Ketvirtadienį užsikrėtusiųjų suskaičiuota jau 32. Stipriai plečiasi ir kontaktų sąrašas. Savivaldybės ekstremalių situacijų komisijoje konstatuota, kad situacija rajone kontroliuojama, bet kol kas rajonas lieka tarp didelės rizikos savivaldybių.

Antradienį paminėta Mokslo ir žinių diena. Pandemija stipriai pakoregavo Rugsėjo 1-osios renginius mokyklose. Kaip ją pasitiko rajono ugdymo įstaigos, kaip šią dieną atšventė Vasaros estradoje susirinkę vaikai, skaitykite laikraštyje. Sužinosite, ir kokiomis premijomis apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai.

Rugsėjo pirmąją dieną iškilmingai atidaryta Tauragės meno mokykla, įkurta sujungus Tauragės moksleivių kūrybos centrą ir Tauragės muzikos mokyklą. Iškilmės įvyko, geros nuotaikos netrūko, tačiau iššūkių netrūksta. Kokie jie?

Kiekvienas karinis konfliktas, karas itin skriaudžia civilius – naikina turtą, priverčia žmones kraustytis, naikina fiziškai. Labiausia nukenčia silpniausi – seneliai, ligoniai, moterys, vaikai. Tai vienareikšmiškai atsispindi ir vadinamųjų „vilko vaikų“ istorijoje. Tauragės krašto muziejus „Santaka“, bendradarbiaudamas su vokiečių bendrija „Edel Weiss-Wolfskinder“ įgyvendina projektą „Vilko vaikai: nutylėtos istorijos įamžinimas“. Ko siekiama šiuo projektu, sužinosite paskaitę šį laikraščio numerį.

Kęstučio batalione oficialiai atidarytos naujos kareivinės, baigtos statyti 2019-ųjų pabaigoje. Kariai į naujas patalpas persikraustė dar šį pavasarį, tačiau oficialiai kareivinės pašventintos praėjusią savaitę. 

kariuomenės gyvenimo – ne vien geros žinios. Kęstučio batalioną supurtė dar neregėtas skandalas. Išsamiai apie jį – šiame numeryje.

Yra ir sporto naujienų: sėkmingas Tauragės ekipažo „Spanguolės“ pasirodymas trijų dienų ralyje „Aplink Lietuvą 2020“, su trenksmu baigėsi šeštasis 3x3 Vasaros krepšinio lygos sezonas, futbolo  rungtynėse tarp FK „Tauras“ ir FC „Džiugas“ pergalę šventė „Džiugo“ futbolininkai.

Apžvelgti laikraštyje ir pastarųjų dienų kultūriniai renginiai, galite sužinoti, kokių įdomybių siūlo menų festivalis KVADRATU, rengiamas jau šiandien  – spausdiname jo programą.  

Smagaus skaitymo!

Daugiau straipsnių