Aktualijos

Nelaimė Tauragės rajone: užsidegė lėktuvas
  • Įkelta: 2020-09-05
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Šiandien popiet, apie 15.40 val., Tauragės rajone įvykio nelaimė, vos nenusinešusi žmogaus gyvybės. Pranešama, kad lėktuvas trenkėsi į šlaitą ir užsidegė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad 15.39 val. buvo gautas pranešimas, jog Girininkų kaime veikiančiame Tauragės aerodrome nukrito ir užsidegė lėktuvas.

Pasak lrytas.lt, ore užgeso lėktuvo variklis, o nuo tragedijos gelbėjo patyrusio lakūno įgūdžiai. Nelaimė įvyko Girininkų kaime, šalia privataus aerodromo.

Lėktuvą pilotavo 69-erių aerodromo savininkas.

Lenkų gamybos lėktuvas apsuko porą ratų ore, kai netikėtai, apie 100 metrų aukštyje, užgeso variklis. Patyręs lakūnas skubiai ėmėsi avarinio nusileidimo veiksmų. Lėktuvui pasiekti nusileidimo tako nepavyko. Lakūnas leidosi tako gale esančioje pievoje, jam pavyko sėkmingai nutupdyti lėktuvą, tačiau šis nesustojo – iš inercijos riedėjo apie 20 metrų, kol pasiekė griovį. Peršokęs griovę lėktuvas rėžėsi į šlaitą. Po šio smūgio lėktuvas užsidegė.

Pirminiais duomenimis, smūgio metu prakiuro degalų bakas. Liepsnos pasiekė ir lakūną, kuris iššoko lauk. Pirminiais duomenimis, vyras apdegė galvos sritį, rankas. Nelaimė įvyko apie kilometrą nuo aerodromo. Būtent čia ir nuskubėjo lakūnas. Netrukus atvykę medikai jį išvežė į Tauragės ligoninę, o iš čia vyras išgabentas į Kauną. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai išvydo degantį lėktuvą ir jį užgesino.

Pranešama, kad rankas ir veidą apdegęs lakūnas išvežtas į Kauną.

lrytas.lt nuotraukos
 

Daugiau straipsnių