Aktualijos

Naujajame baseine – plaukimo pamokos vaikams
  • Įkelta: 2020-09-07
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Penktadienį duris atvėrė ilgai lauktas Tauragės baseinas, taigi nuo šiol tauragiškiams, sumaniusiems pasilepinti baseino malonumais, važiuoti niekur nebereikia. Dar geresnė naujiena – tauragiškių vaikai plaukti mokysis nemokamai. 

Turbūt visi sutiks, kad mokėti plaukti labai svarbu. Sveikatos specialistai teigia, kad plaukimas labai naudingas: grūdina organizmą, lavina kūną ir protą, suteikia pasitikėjimo savimi ir kelia nuotaiką. Be viso to, pliuškentis vandenyje dar ir labai smagu.

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis praneša savo feisbuko paskyroje rašo, kad jau nuo šios savaitės iki pat gruodžio mėnesio visi Tauragės rajono 1–8 kl. mokiniai, išskyrus antrokus, kurie savivaldybės lėšomis bus mokomi plaukti visus mokslo metus, dalį fizinio ugdymo pamokų praleis Tauragės baseine. Plaukimo užsiėmimus mokiniams organizuos Tauragės sporto centro mokytojai. Planuojama, kad iš viso juose dalyvaus apie 2500 mokinių.

„Nauja iniciatyva siekiame supažindinti mokinius su plaukimo pagrindais, skatinti fizinį mokinių aktyvumą ir sveikatinimą“, – rašo M. Petraitis.

Daugiau straipsnių