Aktualijos

Lietus vandenlentininkų šypsenų nenuplovė
  • Įkelta: 2020-09-08

Organizatorių nuotraukos

Šeštadienį „Liberty beach“ vandenlenčių parke vyko vandenlenčių varžybos. Antrus metus organizuojamose varžybose mėgėjai galėjo pademonstruoti, kokį treniruočių progresą jiems pavyko pasiekti per vasarą. Permainingas oras nenuvalė šypsenų nuo veidų.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė vienas organizatorių Donatas Dirginčius, šios varžybos organizuojamos specialiai mėgėjams, kurie visą vasarą treniravosi ir tokiose varžybose galėjo pademonstruoti pasiektą progresą. Dalyviai varžėsi trijose grupėse: vaikų, moterų ir vyrų.

– Labai smagu, kad šiemet atsirado vaikų grupė, ko nebuvo pernai. Ir ji buvo tikrai gausi, turbūt dėl to, kad kiekvieną savaitę rengėme vaikų stovyklas, tai dauguma jų dalyvių ir varžėsi šeštadienį, – pasakojo D. Dirginčius.

Daugiausiai dalyvių buvo iš Tauragės, bet atvyko ir svečių iš Tytuvėnų bei Klaipėdos. Oras buvo šiek tiek permainingas, dalyviai gavo lietaus, bet tai tikrai nesutrukdė visiems dalyvauti su plačia šypsena.

– Norėčiau padėkoti visiems rėmėjams, kurių šiais metais buvo tikrai daug, jų prizai įvairiausio spektro ir vertingi. Taip pat ačiū ir Funk Gang komandai už pagalbą organizuojant ir vykdant šias varžybas. Šios varžybos buvo tikrai nepaskutinės mūsų parke, – dėkojo D. Dirginčius.

Geriausiųjų trejetai: vaikai – Erikas Sapronovas, Oskaras Lukoševičius, Kornelija Lukoševičiūtė; vyrai – Alanas Laurinskas, Mykolas Galinis, Donatas Dirginčius; moterys – Gabija Griniūtė, Milda Purkuvienė, Agnė Volkovaitė.

Daugiau straipsnių