Aktualijos

„Draugystė veža“ pradeda turą per Lietuvą, netrukus lankysis Tauragėje
  • Įkelta: 2020-09-14
„Draugystė veža“ turo „Stiprybė tavyje“ lektorių komanda, Žydrė Gedrimaitė – pirma iš kairės. Projekto „Draugystė veža“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Gerųjų patirčių ir sėkmės istorijų įkvėpta socialinio projekto „Draugystė veža“ sumanytoja ir puoselėtoja, TV laidų prodiuserė ir vedėja Žydrė Gedrimaitė bei jos komanda nesustoja – kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuoja mėnesio turą per Lietuvą „Stiprybė tavyje“! „Draugystė veža“ komanda Tauragėje lankysis rugsėjo 17 dieną.

„Stiprybė tavyje“ patirtinis susitikimas Tauragėje vyks rugsėjo 17 d. 18 val. Tauragės bendruomenių namuose.

Susitikimai šį rudenį vyks septyniuose Lietuvos miestuose – Alytuje, Tauragėje, Ukmergėje, Marijampolėje, Rokiškyje, Raseiniuose, Utenoje. Juose savo asmeninėmis, unikaliomis istorijomis dalinsis ir auditoriją „kaitins“ projekto senbuviai – įdomūs, įvairialypę patirtį sukaupę, turiningai ir pozityviai į gyvenimą žvelgiantys žmonės. Nuoširdžiai, atvirai apie savo skausmus ir džiaugsmus, apie nuopuolius ir pakilimus, praradimus ir atradimus.

Apie tai, kas padėjo nepalūžti, pastūmėjo veikti, keistis ir siekti savo tikslų pasakos: vežimėliu judanti, tačiau aktyviai sportuojanti, vaidinanti profesionaliojoje scenoje, atkakli ir nepaprastai tvirta Aistė Krušinskaitė, nereginti nuo ankstyvos vaikystės, tačiau visomis gyvenimo spalvomis besimėgaujanti, veiklioji Irma Jokštytė,  mažytė ūgiu, tačiau „didelė“ savo asmeninėmis savybėmis ir gebėjimais Reda Aurylaitė, mažais žingsneliais vaikštanti, tačiau plačia šypsena pasipuošusi, jau antrus metus „kremtanti doktorantūros mokslus“  ir visur spėjanti Irmina Beneševičiūtė, nešiojanti kojos protezą, tačiau labai tvirtai „ant kojų stovinti“, svajones pildanti laiminga moteris ir mama Roberta Orlauskaitė, linksma, optimizmu trykštanti, gyvenimu patenkinta žemaūgė Sandra Ragaišytė, begaline meile pasauliui žavinti neregė Vaida Butautaitė, įtraukianti ir dinamiška „Spanguolės dirbtuvėlių“ komanda (trapi kūnu, bet itin stipri siela, empatiškoji Rūta Kupčinskaitė, jos vyras ir dirbtuvėlių „galva“ Tadas Bartaševičius, Rūtos ir Tado mintis realizuojanti, kūrybiškoji Dovilė Kriukelytė), savarankiško gyvenimo namų „Būkime drauge“ įkūrėja, rūpestingoji Snieguolė Butrimavičienė ir jos globotinės Jolanta Raulinaitytė bei Reda Tiškutė, Kauno bendruomenės „Arka“ nuoširdžioji, energingoji socialinė darbuotoja Ernesta Mikėnaitė bei jos kompanija: Erika Ambrazevičiūtė, Mantas Karpavičius, Edita Daugėlaitė, Gedvidas Misevičius, Daiva Šermukšnienė.

Susitikimų metu vyks patirtiniai mokymai, bus kalbama apie tai, kas yra socialinės dirbtuvės, apsaugotas būstas, kuo ypatinga būtis grupinio gyvenimo namuose, bus diskutuojama apie aktualiausias regiono bendruomenės problemas.

Visi turo susitikimai – nemokami. 

Daugiau straipsnių