Aktualijos

Tauragėje – dar vienas užsikrėtimo COVID-19 atvejis
  • Įkelta: 2020-07-27
Asociatyvi nuotrauka

Sekmadienį šalyje patvirtinti dar septyni nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Naujas užsikrėtimo atvejis – ir Tauragės rajone: susirgo anksčiau užsikrėtusiojo šeimos narys.

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad COVID-19 nustatyta asmeniui, turėjusiam kontaktą su užsikrėtusiuoju koronavirusu, kuris dalyvavo Salininkuose (Vilniuje) vykusioje šeimos šventėje. Kaip atliekant epidemiologinį tyrimą nurodė asmuo, išskyrus kiek padidėjusią kūno temperatūrą, kitų simptomų nejautė.

Paprašyta išsamiau pakomentuoti naują Tauragės rajone užfiksuotą užsikrėtimo koronavirusu atvejį, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė „Tauragės žinioms“ teigė, kad tai vyresnis nei 80 metų žmogus.

– Tai Registrų centro darbuotojo, apie kurio susirgimą informuota anksčiau, mama. Šiuo metu ji jaučiasi gerai, yra prižiūrima šeimos gydytojo. Jo tėvas dėl koronaviruso netirtas, nes yra gulintis ligonis. Kadangi niekur neišeina, jis nėra pavojingas visuomenei, netransportuojamas, kad nepablogėtų sveikata. Taip nuspręsta pasitarus su šeimos nariais ir su gydytoju,  – teigė J.Norbutienė.

Pasak jos, asmuo gyvena daugiabučiame name. Šio namo laiptinė, pasak jos, bus dezinfekuojama šiandien.

Iš viso Lietuvoje koronavirusu susirgo 2008. Šiuo metu serga 299 asmenys, pasveiko 1616. Izoliacijoje yra 84 žmonės.

Daugiau straipsnių