Aktualijos

Tauragėje – antroji šunų aikštelė
  • Įkelta: 2020-07-31

Žalgirių seniūnaitijos seniūnaitė Ieva Macijauskienė su augintiniu. Autorės nuotrauka

 

 

Liepos 27 dieną, pirmadienį, atidaryta antroji šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė Tauragėje. Ji įrengta netoli Žalgirių gimnazijos ir Kartų parko. Priešingai nei 2017 m. liepą mieste įkurta pirmoji šunų aikštelė, kuri labiau skirta didesniems šunims, naujoji tinkama bei patogi ir mažiems, ir didesniems keturkojams.

Tvora aptvertoje aikštelėje įrengtas šunų dresavimo inventorius, pastatyta suoliukų, specialių šiukšlėms ir gyvūnų ekskrementams skirtų dėžių.

Žalgirių seniūnaitijos seniūnaitė Ieva Macijauskienė apgailestavo, kad aikštelės atidarymo dieną dėl pandemijos ir keliamų saugumo reikalavimų negalėjo dalyvauti kviesti kinologai su savo šunimis ir kiti svečiai. 

Aikštelės projektą rašiusi I. Macijauskienė sakė, kad buvo labai svarbu išrinkti tinkamą vietą aikštelei.

– Renkantis mums buvo svarbiausia, kad būtų arti, kad nereiktų toli eiti. Norėjome prie gyvenamųjų namų kuo artimesnės, todėl ir tinkamesnės, vietos mikrorajone, – teigė Žalgirių seniūnaitijos seniūnaitė ir pridūrė, kad ne vienas prašyme parašą dėjęs gyvūnų mylėtojas akcentavo, kad prie Oko miško esanti pirmoji šunų aikštelė yra kiek per toli.

Naujojoje aikštelėje 4 metų keturkoję Tiną tądien vedžiojusi Genovaitė neslėpė džiaugsmo antrąja šunų aikštele. Pirmoji, pasak moters, buvo per toli, todėl dabartinė, esanti arčiau, labai džiugina.

– Esu labai patenkinta. Ne vien aš, bet ir visas mikrorajonas. Labai smagu, – įspūdžiais dalijosi moteris ir pasidžiaugė, kad jos augintinė, pirmoje aikštelėje išmokusi įveikti visus treniruoklius, entuziastingai leidžiasi dresuojama ir naujojoje.

Sutikti keturkojų augintojai Žalgirių mikrorajone sutartinai teigė, jog aikštelė arčiau namų jiems reikalinga. Autorės nuotrauka


 

Daugiau straipsnių