Aktualijos

Šilalės gatvėje duris atveria „Pigu.lt“ punktas
  • Įkelta: 2020-07-27
Punktas veiks IKI patalpose. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Prekybos centras internete „Pigu.lt“ plečia savo tinklą – pirmadienį Tauragėje planuojamas punkto atidarymas. Šio tinklo prekes nuo šiol tauragiškiai galės atsiimti prekybos tinklo „Iki“ patalpose (Šilalės g. 83A).

Anot „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo Ernesto Kačerausko, naujai atidarytame prekių atsiėmimo punkte laukiama vidutiniškai šimto klientų kasdien. Klientai galės ne tik atsiimti internetu užsakytas prekes, bet ir apsipirkti vietoje. Jiems bus pasiūlyta pačių populiariausių kvepalų ir parfumuotos kosmetikos kategorijos prekių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Norėdami gerinti apsipirkimo internetu patirtį, investuojame ne tik į e. parduotuvės funkcionalumą, asortimento plėtrą, bet ir ypatingą dėmesį skiriame prekių logistikai. Siekiant išpildyti kliento lūkestį gauti viską „čia ir dabar“, plečiame prekių atsiėmimo punktų tinklą. Tuo pačiu galime supažindinti su savo prekių asortimentu pasiūlydami galimybę apsipirkti vietoje. Kadangi kvepalai yra viena populiariausių kategorijų mūsų prekybos centre internete, tad ir fizinėse parduotuvėse stengiamės klientams pateikti galimybę patiems išbandyti ir išsirinkti“, – teigia E. Kačerauskas.

 

Daugiau straipsnių