Aktualijos

Į dar dvi sankryžas grąžintos žaliosios rodyklės
  • Įkelta: 2020-07-28
Norvilo Aidano nuotrauka/FB grupė „Pagalba vairuotojams Tauragėje“
Margarita RIMKUTĖ
margarita@taurageszinios.lt

Šie ženklai grįžta į Šilalės ir Dariaus ir Girėno bei J.Tumo-Vaižganto ir Gedimino gatvės sankryžas. Kiek ankščiau į miestą buvo grąžintos rodyklės Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje.

Kaip šį rytą „Tauragės žinioms“ sakė miesto seniūnas Žilvinas Majus, nuo šiol degant raudonam šviesoforo signalui bus galima sukti iš Šilalės gatvės į Dariaus ir Girėno gatvę.

– Taip pat iš Dariaus ir Girėno – į Šilalės. Kitoje sankryžoje: iš J.Tumo-Vaižganto gatvės (ties policijos komisariatu) bus galima sukti į Gedimino gatvę bei prieš priešais iš J.Tumo-Vaižganto gatvės (ties „Pepco“) sukti dešinėn į Gedimino gatvę, – paaiškino seniūnas.

Praėjusių metų pabaigoje visoje Lietuvoje nuimtos žalios rodyklės, sankryžose suteikiančios teisę sukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui. Įsigaliojus pakeitimams paaiškėjo, jog daugelyje vietų naujoji tvarka ne tik kad nepadeda valdyti eismo srautų, tačiau juos apsunkina.

Kilus chaosui savivaldybės kreipėsi į vyriausybę prašydamos žaliąsias rodykles grąžinti. Neilgai trukus Susisiekimo ministerija priėmė sprendimą leisti kai kuriose vietose rodykles pakabinti atgal.

Gegužę Transporto kompetencijų agentūra leido žaliąsias rodykles grąžinti Tauragės Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžos dvejose pusėse.

Į agentūrą Tauragės miesto seniūnija pavasarį kreipėsi dėl visų sankryžų, kuriose anksčiau buvo žaliosios rodyklės, tačiau teigiamas atsakymas duotas tik dėl minėtųjų sankryžų.

 

 

Daugiau straipsnių