Aktualijos

Tauragėje to nebuvo: atidaromas vandens batutų parkas
  • Įkelta: 2020-06-26

Naujasis vandens batutų parkas. „Liberty beach“ albumo nuotrauka

Laura RANDONĖ

„Liberty Beach“ pristato didžiausią sezono naujieną – pripučiamųjų vandens batutų parką. Tokia atrakcija – vienintelė regione, panašių atrakcionų nėra daugiau nei 100 kilometrų spinduliu. Vandens batutų parko atidarymo renginys vyks šį šeštadienį, o batutų parke apsilankyti galėsite visą sezoną.

Laukė karantino pabaigos

Kaip jau tapo įprasta, „Liberty beach“ komanda kiekvieną sezoną pristato vandens sporto ir pramogų naujienas Tauragės regiono žmonėms. Marijos Volkovaitės, vienos „Liberty beach“ įkūrėjų, pasakojimu, šiemet, kaip ir kasmet, svarstyta apie vasaros sezono atidarymo koncertą su puikiai žinomais atlikėjais, tačiau prasidėjusi pandemija planus sujaukė.

– Dar žiemą pradėjome planuoti sezono atidarymo koncertą, renginius bei generuoti kitas idėjas. Tačiau prasidėjus karantinui teko šiek tiek pakoreguoti planus. Vos tik supratome, kad atidarymo koncertas miesto šventės metu įvykti nebegalės, pradėjome galvoti, kaip kitaip nustebinti tauragiškius ir regiono svečius, – pasakojo „Liberty beach“ atstovė.

Karantino metu generuotos idėjos plėsti paplūdimio infrastruktūrą skatino veikti. Suplanuota įvairių treniruočių, įrengtas naujas paplūdimio baras ir terasa, tačiau liko įgyvendinti pagrindinę idėją – vandens batutus.

Naujasis vandens batutų parkas. „Liberty beach“ albumo nuotrauka
Paplūdimio terasa. „Liberty beach“ albumo nuotrauka

– Jau seniai svajojome apie didžiulį vandens batutų parką, tokį, kokiais jau gali džiaugtis didieji Lietuvos miestai. Norėjome pasiūlyti šią pramogą ne tik rajono vaikams ir jaunimui, bet visiems aktyviems, naujoves norintiems išbandyti žmonėms, kurių Tauragėje tikrai netrūksta! Vos tik pasitaikius tokiai galimybei, nedvejojome, pradėjome ruoštis parko statybos darbams. Kadangi šiemet labai trūko atidarymo vakarėlio, taip sutapo, kad pasibaigus karantinui jau galime surengti batutų parko atidarymo renginį, – pasakojo M. Volkovaitė.

Vyks tinklinio turnyras

Renginys vyks šį šeštadienį, birželio 27 d. „Liberty beach“ komanda kviečia visus tauragiškius ir miesto svečius atvykti pailsėti ir pasidžiaugti naujuoju vandens batutų parku. Visą dieną lankytojų lauks pramogos.

– Kviečiame registruotis mėgėjų tinklinio turnyre. Norintys galės paplaukioti vandenlentėmis, plauksime gyvos eilės principu, tad kiekvienas norintis galės plaukti tiek kartų, kiek norės. „Funk Gang“ surengs vandenlentininkų mini treniruotes, tad jei dar nebandėte – šį šeštadienį yra puiki proga vandenlentes išbandyti su profesionalų pagalba. Dienai baigiantis apdovanosime tinklinio turnyro nugalėtojus, – sako M. Volkovaitė.

Susirinkusiųjų lauks vandenlentininkų „Funk Gang“ pasirodymas, o po jo – vakarėlis su gyva muzika bei disko žokėjumi.

Visą informaciją apie renginio programą ir kainas renginio organizatoriai kviečia ieškoti „Liberty beach Wake Park“ feisbuko puslapyje.

Apie paplūdimį

„Liberty beach“ – pirmasis ir vienintelis Tauragės apskrityje vandenlenčių parkas (wake parkas) už Pramonės mikrorajono (Paberžių kaime) įsikūrė prieš kelerius metus. Smėlio paplūdimyje vasaros sezono metu vyksta įvairaus spektro pramoginiai ir kultūriniai renginiai. Plati smėlio juosta,  besidriekianti tarp gėlo vandens telkinių, vasarą sutraukia aktyvių pramogų pasiilgusius poilsiautojus, vandens sportų ir muzikos mylėtojus. Paplūdimio zonoje – tinklinio aikštelės bei patogus priėjimas prie vandens. 

Užs.Nr.36.

 

Daugiau straipsnių