Aktualijos

Savivaldybėje – nauja tvarka: į vidų – tik su leidimu
  • Įkelta: 2020-06-29
Eglės Červinskaitės nuotrauka

Taip lengvai kaip iki šiol į savivaldybės administracijos pastatą Respublikos gatvėje eilinis mirtingasis dabar nebepateks – baigus remontą pertvarkytame pastato pirmajame aukšte atsirado stiklinės rakinamos durys, kurias praverti galima tik su leidimu. Pasak savivaldybės atstovo, tokia sistema interesantų aptarnavimą kaip tik palengvins ir pagreitins.

„Tauragės žinios“ sulaukė sunerimusių skaitytojų klausimų – jie teigė prireikus negalėję įeiti į savivaldybės pastatą, esą dabar reikia leidimų arba turi pasitikti tas specialistas, pas kurį reikia patekti.

– Turėjau eiti į gyventojų aptarnavimo kabinetą, pasisakyti, ko atėjau, ir tik tada teikėsi įleisti. Sakė, kas kvietė, tas tegu ir įleidžia, – pasakojo į redakciją paskambinusi moteris.

Apie tai, kad savivaldybėje bus įrengta vieno langelio sistema, prabilta seniai. Ji buvo ir įrengta jau prieš keletą metų, tačiau iki šiol neveikė. Kodėl – atsakymo iš savivaldybės nesulaukėme. Tačiau mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius papasakojo, kad vieno langelio principas kaip tik suteiks daugiau patogumo. Pasak jo, gyventojams nereikės klaidžioti po savivaldybės koridorius ieškant reikalingo specialisto, visos būtinos paslaugos ir konsultacijos bus suteikiamos viename kabinete, o tai leis interesantus aptarnauti greitai, skaidriai ir kokybiškai.

„Nuo šiol vieno langelio principu Tauragės rajono savivaldybėje bus aptarnaujami visi rajono gyventojai, kuriems bus teikiamos įvairios paslaugos: priimami prašymai, raštai ir skundai, teikiamos socialinių išmokų, statybų, mokesčių, žemės ūkio ir kitos konsultacijos. Gyventojų priėmime kiekvieną interesantą pasitiks savivaldybės darbuotojas, kuris padės pasirinkti jam reikiamas paslaugas, priims prašymus, juos užregistruos ir perduos atsakingam specialistui. Jei interesantui bus būtinas susitikimas su savivaldybės specialistu, jam bus duota svečio kortelė, su kuria bus galima patekti į kitus kabinetus. Interesantų aptarnavimas vieno langelio principu veikia daugelyje savivaldybių“, – atsakydamas redakcijai, rašo mero patarėjas.

 

 

Daugiau straipsnių