Aktualijos

„Sandros kebabai“ plečiasi, įrengiama terasa
  • Įkelta: 2020-06-19
Simona VALINČIŪTĖ

Panašu, jog Stoties gatvėje įsikūrusios „Sandros kebabinė“ veiklos karantinas, ne tik nepaveikė neigiamai, bet ir paskatino pokyčiams. Jau mėnesio pabaigoje užkandinė klientus priims naujoje terasoje.

– Karantino laikotarpis nebuvo lengvas. Visa laimė, kad turėjome ištikimų klientų kurie palaikė mus ir nepamiršo sunkiu metu. Nors žmonių prasidėjus karantinui labai sumažėjo, bet palaipsniui jie grįžo. Mintis įsirengti terasą gyvavo seniai. Postūmiu tam tapo pavasarį susiklosčiusi situacija, kai klientai ėjo, o negalėjome jų priimti į vidų, – sakė užkandinės savininkė Sandra Barčauskė.

Kol kas terasoje  planuojama pastatyti keturis staliukus, tačiau, pasak S. Barčauskės, viskas priklausys nuo terasos dydžio.

Paklausus ar planuoja keisti meniu, savininkė džiaugiasi, kad užkandinės meniu ir taip platus.  „Sandros kebabuose“ galima skanauti kepsniais, keptais koldūnais, užsisakyti užkandžių rinkinį, krevečių. Terasoje bus galima išgerti kavos, atsigaivinti ledais arba pieno ir ledų kokteiliais.

Daugiau straipsnių