Aktualijos

Policijos paplūdimio tinklinio turnyre triumfavo Tauragės pareigūnės
  • Įkelta: 2020-06-26

Birželio 18 d. Šiauliuose vyko dešimtosios Lietuvos policijos dvejetų paplūdimio tinklinio pirmenybės. Jose triumfavo Tauragės apskr. VPK moterų komanda. Vyrų komanda finale nusileido kolegoms iš Panevėžio. Geriausia turnyro žaidėja pripažinta Tauragės pareigūnė Deimantė Gedminienė.

Šiauliuose, Prūdelio paplūdimyje, surengtos tradicinės Lietuvos policijos paplūdimio tinklinio varžybos. Dalyvavo 11 vyrų ir 8 moterų komandos. Burtų traukimu komandos suskirstytos į pogrupius, kuriuose žaista ratų sistema. Po dvi geriausias komandas iš kiekvieno pogrupio pateko į pusfinalius. Moterų grupėje triumfavo Tauragės apskr. VPK komanda, antrojoje vietoje palikusi Marijampolės pareigūnes, trečiojoje – Kauno.

Vyrų grupėje Tauragės komanda iškopė į finalą, bet jame nusileido kolegoms iš Panevėžio. Trečiojoje vietoje liko turnyro šeimininkai – Šiaulių apskr. VPK pareigūnai. Geriausiais varžybų žaidėjais pripažinti Deimantė Gedminienė iš Tauragės apskr. VPK ir Haroldas Navikas iš Panevėžio apskr. VPK. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir jiems apdovanojimus įteikė Šiaulių apskr. VPK viršininkas Ramūnas Sarapas.

Daugiau straipsnių