Aktualijos

Po žaibo trenksmo „Jozitai“ teko keisti įrangą
  • Įkelta: 2020-06-26

Pirmąją savaitės pusę neveikė „Jozitos“ bendzino ir dujų kolonėlės. Autorės nuotrauka

Praėjusią savaitę tauragiškius gąsdinusi perkūnija nepraėjo be padarinių: žaibas įtrenkė į „Jozitos“ degalinę Šilalės gatvėje. Perdegė visa objekto įranga. Visoje šalyje veikiančio pigaus kuro degalinių vadovas juokauja: matyt, žaibą parklupdyti jį trokštančių konkurentų prašymu buvo siųstas iš aukščiau.

Viskas įvyko praėjusios savaitės ketvirtadienį per Lietuvą slenkant audrai. „Tauragės žinioms“ teiraujantis apie įvykį degalinių tinklo „Jozita“ vadovas Jonas Jokubauskis nestokojo geros nuotaikos.

– Perkūnas įtrenkė, ir viskas. Matyt, viršįtampė ir visos kolonėlės, viskas perdegė. Turbūt konkurentai meldės labiau nei mes. Bet dabar jau prisakiau visiems darbuotojams ir klientams melstis be išimties, kad taip daugiau nebenutiktų, – sakė „Jozitos“ vadovas.

Pasak pašnekovo, niekas tuo metu degalinėje buvusių darbuotojų nenukentėjo. Turbūt degalinės operatorė išsigando?

– Ką tau išsigąs, jai juokas ima. Dirbti nereikia, o atlyginimą gaus. Apskritai, nuostolių bus, draudimas gal dalį atlygins. Kol kas atstatytos tik dvi kolonėlės: veikia tik žaliojo kuro ir dyzelio, o benzino ir dujų – dar ne. Neina taip greit atstatyti – Lietuvoje nėra joms skirtų dalių. Užsakėme iš užsienio, manau, šiandien (antradienį, – aut. past.) atstatysime dujų kolonėlę, šios savaitės pabaigoje atstatysime ir benzino, – antradienį žurnalistei sakė J. Jokubauskis.

Paklaustas, ar verslą paveikė pandemija, pašnekovas teigė, jog viskas sekasi puikiai, karantinas nuostolių nepridarė. Kuro kainos, kuri buvo nukritusios, įpusėjus karantinui jau grįžta į „vėžes“ – pakilo apie dešimčia euro centų.

Tai, kad kai kurios kolonėlės laikinai nenaudojamos, žymėjo pastatyti signaliniai kūgiai. Autorės nuotrauka


 

 

 

 

Daugiau straipsnių