Aktualijos

Pasikeitė savivaldybės interneto svetainės veidas
  • Įkelta: 2020-06-25

Antradienį startavo naujas rajono savivaldybės interneto puslapis. Seną rajono savivaldybės herbą pakeitė rajono simbolis – miesto pavadinimas su stilizuotu vėjo malūnėliu vietoj „T“ raidės, o svetainės stilių – gerokai modernesnis. Raudonus, pilkus tonus keitė miesto vaizdų vaizdo įrašai, žali-pilki akcentai.

Panašu, jog „Taurage.lt“ šį kartą tapo labiau orientuota į paprastą miestietį į interneto puslapį užsukantį dėl jam rūpimų paslaugų. Tituliniame lape – nuorodos į kitus puslapio polapius, kuriuose pateikiama informacija apie: gyvenamosios vietos deklaravimą, socialinius būstus, vaiką registravimą į ikimokyklinio ugdymo įstaigą, ketinantiems teikti paraiškas, kilus klausimams dėl verslo organizavimo ar žemėtvarkos.

Pageidaujantiems kitokios, ar detalesnės informacijos apie savivaldą puslapio viršuje skirta atskira nuorodų juosta.

Apsilankiusius puslapyje pasitinka šūkis „Rytojų kuriame šiandien“. Būtent tokiu šūkiu prieš tris metus pristatytas naujas dizainerių sukurtas miesto įvaizdis, kurio centre – stilizuotas žalsvai gelsvas malūnėlis-„T“ raidė. Šis grafinis simbolis neša žinią esą Tauragės regionas pirmauja ekologiškos energijos srityje.

Prieš tris metus žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie naują miesto simboliką tauragiškiai baiminosi, jog malūnėlis pakeis miesto heraldiką. Tiesos tame būta. Naujajame interneto puslapyje miesto heraldikos nebeliko.

Tauragės rajono savivaldybės duomenimis, keturis mėnesius trukęs puslapio kūrimas kainavo 9100 Eur su PVM. Darbus atliko marijampoliečių įmonė UAB „Mediaern“.

Nors nauja svetainė jau yra paleista, tačiau dalis informacijos dar yra atnaujinama ir pildoma, taisomos klaidos. Rajono savivaldybė turinčius pastebėjimų dėl interneto puslapio ragina netylėti ir rašyti jo administratoriui elektroniniu paštu adresu admin@taurage.lt

Daugiau straipsnių