Aktualijos

Mobilus punktas dar stovės ilgai, mažėja tiriamųjų ratas
  • Įkelta: 2020-06-30

Antradienio rytą darbininkai plušėjo mėgindami perrinkti naktį sulūžusią palapinę. Autorės nuotrauka

Antradienio rytą redakciją pasiekė žinia, jog ardoma mobilaus punkto palapinė. Pasirodo, jog žalos pridarė naktį praūžusi liūtis. Anot ligoninės direktoriaus Dano Masiulionio, mobilus punktas dar stovės ilgai, nuo trečiadienio keičiasi tiriamųjų ratas.

Dėl naktį iškritusio gausaus lietaus sulūžo vienos iš mobilaus punkto palapinių laikančių konstrukcijų. D. Masiulionis „Tauragės žinioms“ sakė, jog suremontavus palapine bus galima naudotis toliau. Kiek ilgai dar Tauragėje stovės mobilusis punktas?

– Rytoj ministrų kabinetas turėtų priimti sprendimą dėl tiriamųjų. Jį priėmus dėl COVID-19 nebebūtų tiriami į ligoninę guldomi planiniai pacientai. Ankščiau, įvykus pakeitimams, jie dar buvo tiriami gydytojo sprendimu dabar jau tik įtariant, jog serga. Tiriamųjų ratas labai susiaurėja. Dabar į mobilųjį punktą vyks tie, kurie, kaip įtariama, gali būti apsikrėtę, parvykę iš užsienio ir profilaktiškai tiriami socialiniai darbuotojai, medikai, – sakė D. Masiulionis.

Koronavirusą tiriantys mokslininkai teigia, jog rudenį turėtų kilti antra viruso banga. Tai įvyktų, jei per parą būtų fiksuojama 50 susirgimų. Vakar Lietuvoje buvo užfiksuotas tik 1 užsikrėtimo atvejis.

 

Daugiau straipsnių