Aktualijos

Įteikti aukštojo mokslo diplomai
  • Įkelta: 2020-06-30

15-oji Kauno kolegijos Tauragės skyriaus laida. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Antradienį Kauno kolegijos Tauragės skyriuje vyko iškilminga aukštojo mokslo diplomų įteikimo ceremonija. Bakalauro laipsniu džiaiugiasi 38 įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą baigę absolventai.

Trečio aukšto hole rinkosi savo artimuosius atskubėję pasveikinti artimieji: tėvai, vaikai. Dalis absolventų – dirbantys, šeimas sukūrę asmenys. Tarp aukštąjį mokslą baigusiųjų buvo ir du vienos šeimos nariai: mama ir sūnus.

Kauno kolegijos skyrius Tauragėje veikia jau septyniolika metų. Tai – vienintelė aukštojo mokslo įstaiga rajone. Kaip užsiminta renginio metu, antradienį diplomus atsiėmę absolventai – penkioliktoji Kauno kolegijos Tauragės skyriaus laida.

Išleidę absolventus dėstytojai netrukus ruošis naujiesiems mokslo metams. Nuo birželio pirmosios jau vyksta priėmimas į auktąsias mokyklas, Kauno kolegijos Tauragės skyrius kviečia studijuoti įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą. Baigusiems šią studijų programą suteikiamas vadybos profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Kita profesija, kurią galima įgyti Tauragės skyriuje, – ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Tai ištęstinės 4,5 metų studijos. Stojant yra privalomas motyvacijos vertinimas. Paskaitos vyksta penktadieniais nuo 16 val. ir šeštadieniais. Absolventams suteikiamas ugdymo mokslų profesinis bakalauras, pedagogo kvalifikacinis laipsnis.

Kauno kolegijos Tauragės skyriuje taip pat suteikiama galimybė pabaigti ankščiau, kitoje aukštojo mokslo įstaigoje pradėtas, tačiau nebaigtas studijas. Pageidaujantys gali studijuoti pagal individualųjį studijų planą ir studijas baigti per trumpesnį laiką. Prašymų studijuoti priėmimas tęsis iki rugpjūčio 18 d.

Ceremonijos transliaciją žiūrėkite čia.

 

Daugiau straipsnių