Aktualijos

Į lietaus nuplautą mugę tauragiškiai skuba dovanų Jonams
  • Įkelta: 2020-06-19

Margaritos Rimkutės nuotraukos

Pilies aikštėje išrikiuotos ilgos eilės prekeivių palapinių, o jose – ko tik širdis geidžia: nuo saldumynų iki šlepečių. Mugėje nesunkiai ras ieškantys suvenyrų tinkamų dovanoti Jonams ir Janinoms. Marškinėlių, puodelių su užrašais. Gi ir mugės pavadinimas – „Joninių mugė“.

Šįkart mugė išties didžiulė, palapinės išsirikiavusios iki pačių aikštės pakraščių. Iš visos šalies suvažiavę prekiautojai atvežė tauragiškiams įvairiausių gėrybių: tautodailės dirbinių, drabužių, naminės duonos, mėsos gaminių, įvairiausių saldumynų...

Iš ryto dangų užkloję tamsūs debesys prapliupo lietumi, ėmė griaudėti perkūnija ir blyksėti žaibai.  Mugės prekiautojai kuriam laikui gūžėsi už savo prekystalių ir laukė giedros.

– O jei taip visą dieną? –  dar ryte išgąstingai svarstė „Tauragės žinių“ pakalbintas duonos pardavėjas. – Neduok Dieve!

Dangus netruko prasigiedryti. Dar prieš piet į mugę pasipylė pirkėjai.

Mugė vyks ne tik šiandien – ji tęsis ir ryt, taigi visą laikę tikrai nelis. Nutaikę giedresnę valandėlę, užsukite jei ne apsipirkti, tai bent apžiūrėti. O kas gero ant prekystalių, galite apžiūrėti čia.

Daugiau straipsnių