Aktualijos

Prezidentas gimtadienį švenčia slėpdamasis nuo sveikinimų
  • Įkelta: 2020-05-19
LR Prezidento kanceliarijos nuotrauka

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda švenčia gimtadienį. Gegužės 19 d. jam sukanka 56-eri. Gimimo dieną G. Nausėda minės Nidoje, kur išvyko nuo penktadienio.

Kartu su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene Nidoje viešintis Prezidentas neatostogauja, o derina poilsį su nuotoliniu darbu – taip G. Nausėda teigė „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistams.

Esą į kurortą Prezidentas būtent dabar išvyko neatsitiktinai – teigė norėjęs pasislėpti nuo alinančių gimtadienio sveikinimų ir šurmulio.

„Net tuomet, kai dirbau ankstesnėje darbovietėje, ta diena būdavo stichiška: sveikintojai eidavo vienas po kito ir susikaupti būdavo sudėtinga. Bet ypatingų balių aš nemėgstu, niekada nemėgau – didelis šurmulys ne man“, – sakė jis.

Prezidentas G. Nausėda gimė 1964 metais gegužės 19 dieną Klaipėdoje. Jo Ekscelencijos tėvai yra kilę iš Būdviečių kaimo Tauragės rajone. Mūsų krašto šaknų turintis Prezidentas yra sakęs, jog su Taurage jį sieja emocinis ryšys. Dar prieš tapdamas šalies vadovu jis čia lankėsi ne kartą. 

Daugiau straipsnių