Aktualijos

Atidaromas dar vienas kolumbariumas
  • Įkelta: 2020-04-30
Naujasis kolumbariumas. „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Tauragėje įrengtas dar vienas kolumbariumas, šį kartą – Dunokų kapinėse. Pirmosios dvi sekcijos jau pastatytos, ateityje ketinama pastatyti dar dvi.

Pasak Tauragės seniūno Žilvino Majaus, savivaldybės tarybos sprendimu seniūnija skelbė viešą konkursą centrinėje Dunokų kapinių dalyje inžinerinio statinio – kapinių takelio nuomai. Kolumbariumui skirta 50 kv. m. Takelis išnuomotas 5 metams, su galimybe pratęsti dar 5 metams. Konkursą laimėjusi tauragiškių įmonė mažoji bendrija „PS prekyba“ ir pastatė kolumbariumą.

– Planuojama įrengti 4 sekcijas po 16 kriptų kiekvienoje, iš viso bus 64 kriptos. Jos šeimyninės – vienoje telpa 4 urnos. Kol kas pastatytos dvi kolumbariumo sekcijos, taigi yra 32 kriptos, kitos dvi sekcijos bus pastatytos vėliau, – pasakojo Ž. Majus.

Paklaustas, kiek kainuos kripta, seniūnas tikslios sumos neįvardijo, tačiau sakė, kad tikrai ne daugiau nei Papušynės kapinėse.

„PS Prekybos“ direktorė Sigutė Pavilionienė „Tauragės žinioms“ sakė, šiuo metu dėliojami paskutiniai akcentai, sutarta su kunigu, kad šią savaitę kolumbariumas būtų pašventintas.

Kriptos, pasak jos, bus ne nuomojamos, o parduodamos. Vienos kriptos kaina – 900 eurų, dėl raidžių ar kryželio uždėjimo ant jos teks tartis su įmone atskirai. Įsigyti kriptą bus galima jau kitą savaitę.

Papušynės kapinėse 72 kriptų kolumbariumas veikia nuo 2015-ųjų.

Daugiau straipsnių