Aktualijos

Tauragėje – pirmasis koronaviruso atvejis
  • Įkelta: 2020-03-27

Tauragės rajono savivaldybės administracija gavo informaciją, kad Tauragės rajone patvirtintas pirmasis COVID-19 infekcijos atvejis, – praneša mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius.

– Šiuo metu laukiame daugiau duomenų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC). Daugiau informacijos suteiksime kaip galėdami greičiau, – teigi jis. 

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas feisbuke paskelbė, jog informaciją apie teigiamą COVID-19 testą gavo iš privataus asmens.

„Gavau informaciją iš privataus asmens, kad jam nustatytas koronavirusas. Šią informaciją jis sužinojo pasitikrinęs rezultatus esveikata.lt puslapyje. Ėminys buvo paimtas Tauragės mobiliame punkte šį trečiadienį. Nacionalis visuomenės sveikatos centras patvirtino, kad Tauragėje nustatytas pirmasis atvejis. Pradėtas epidemiologinis tyrimas. Laukiame daugiau duomenų iš NVSC dėl visų 30 paimtų ėminių šį trečiadienį. Laiptinė, kuriame gyvena asmuo išdezinfekuota iškart gavus informaciją. Asmuo informavo, kad visi šeimos nariai, kurie galimai turėjo kontaktą jau užregistruoti COVID-19 testui. Mano žiniomis, atvejis įvežtinis. Pirmasis COVID-19 atvejis nustatytas 12 karantino dieną. Šiandien 20.00 planuoju live transliaciją. Tikiuosi iki to laiko turėsiu daugiau informacijos, kuria galėsiu pasidalinti“, – turima informacija dalijasi meras. 

Daugiau straipsnių