Aktualijos

Gyventojai galės izoliuotis ir savo pasirinktose patalpose
  • Įkelta: 2020-03-26

Vakar pasikeitė neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarkaį Lietuvą grįžtantys žmonės, turintys tam sąlygas ir sutinkantys su keliamais reikalavimais, nuo šiol galės izoliuotis savo pasirinktose patalpose.

Kaip praneša sveikatos ministerija, tie, kurie nesutiks pasirašyti, jog laikysis izoliavimo reikalavimų, nėra Lietuvos piliečiai ar neturės tinkamų patalų, 14 dienų izoliaciją praleis savivaldybių parengtose patalpose.

Visi į Lietuvą grįžtantys žmonės bus tikrinami dėl koronaviruso infekcijos – pasienio kontrolės punktuose mobilios brigados paims jų nosiaryklės tepinėlius bei vėliau juos informuos apie turimų rezultatus.

Tiek transporto neturinčius iš užsienio grįžusius žmones, kuriems leista izoliuotis jų pasirinktoje vietoje, tiek tuos, kurie bus izoliuoti savivaldybės patalpose, į izoliacijos vietas turės parvežti savivaldybės transportas.

Šiuo metu skelbiama, kad mūsų šalyje identifikuoti 274 koronavirusu COVID–19 užsikrėtę asmenys. Trečiadienį pranešta apie dar dvi mirtis nuo koronaviruso Lietuvoje, taip pat paskelbta, kad karantinas šalyje pratęstas iki balandžio 13 dienos, tai reiškia, kad Velykas šiemet sutiksime karantine.

 

 

 

 

 

 

Daugiau straipsnių