Aktualijos

Naujiena: eismo įvykio deklaraciją nuo šiol galima pildyti ir internetu
  • Įkelta: 2019-12-02
Eismo įvykio deklaracija / BNS nuotr.

Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Šią programėlę vairuotojai ras adresu www.draudimoivykiai.lt. Kaip praneša „15 min.“, naujoje programėlėje vairuotojams reikės įvesti mažiau informacijos nei popierinėje eismo įvykių deklaracijoje. Deklaravimo vedlys paprašys nurodyti eismo įvykyje dalyvavusių transporto priemonių valstybinius numerius ir jų vairuotojų duomenis, pasiūlys patikslinti įvykio laiką ir vietą, padės nubraižyti eismo nelaimės schemą ir padaryti aplinkybes fiksuojančias nuotraukas. Vairuotojams užpildžius elektroninę eismo įvykių deklaraciją, visa informacija nedelsiant bus pateikta avarijos kaltininko draudimo bendrovei.

Duomenis apie įvykusią eismo nelaimę galima pildyti ir vienu, ir dviem išmaniaisiais įrenginiais, o sistema eismo įvykio duomenis į vieną dokumentą sujungs automatiškai.


 

Daugiau straipsnių