Aktualijos

Tauragės pareigūnai prisidėjo prie tarptautinio prostitucijos tinklo demaskavimo
  • Įkelta: 2019-11-13
Panevėžyje vykusio suėmimo akimirka, nuotraukoje – "Aras" pareigūnai. 15 min.nuotrauka

Antradienį, Lietuvos Policija, kartu su Ispanijos karalystės Nacionaline policija, bendradarbiaudami su Europolu ir Eurojustu, suderintu laiku Lietuvoje ir Ispanijoje sulaikė nusikalstamos grupuotės narius atsakingus už tarptautinio prostitucijos tinklo organizavimą. Prostitucijos tinklo „taškas“ uždarytas ir Tauragėje.

Į visus metus vykusį pasirengimą tokio masto operacijai buvo įsitraukę ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Jie dalyvavo tiek šalies miestuose vykusiuose sulaikymuose, tiek jų organizavime. Kratos ir suėmimai sekundžių tikslumu vienu metu Lietuvoje ir Ispanijoje vyko penkiasdešimtyje vietų. Operacijoje dalyvavo ir "Aras" pareigūnai.

Organizuota nusikalstama grupuotė veikė ir Tauragėje. Į miestą teikti kūniškų malonumų atvykdavo rusės, baltarusės, ukrainietės. Susitikimams su klientais suteneriai nuomojo butą J.Tumo-Vaižganto gatvėje. Moterys pusę uždarbio privalėdavo atiduoti už pinigų surinkimą atsakingam grupuotės nariui. Tokį būdą uždarbiauti pasirinkusių moterų paslaugomis naudojosi ne vienas tauragiškis.

Plačiau apie rezonansą šalyje sukėlusią organizuotos nusikalstamos grupuotės sulaikymo operaciją skaitykite „Tauragės žinių“ penktadienio numeryje.

Daugiau straipsnių