Aktualijos

Startuoja darbo skelbimų puslapis
  • Įkelta: 2019-11-05
Ekrano nuotrauka

Nuo kitos savaitės jau turėtų pradėti veikti interneto puslapis, skelbiantis apie laisvas  darbo vietas Tauragės savivaldybei pavaldžiose įmonėse, viešosiose ir biudžetinėse įstaigose.

Nors interneto puslapis „www.atvira.taurage.lt“ dar visuomenei nepasiekiamas, jame jau talpinami darbo skelbimai. Šią savaitę jis pristatytas rajono savivaldybėje susirinkusiems įvairių biudžetinių įstaigų vadovams.

– Kitą savaitę įstaigų vadovams jau išsiųsime prisijungimus. Kol kas dar visus apmokome, kaip įdėti skelbimus. Čia bus skelbiamos įvairių kategorijų specialistų darbo vietos, nuo direktoriaus iki valytojos, – sakė rajono mero patarėjas Kasparas Bertašius.

Nuo Tauragės užimtumo tarnybos skelbiamos informacijos apie siūlomus darbus Tauragės mieste ir rajone šis puslapis skiriasi tuo, kad čia pateikiama informacija tik apie „valdiškas“ darbo vietas. Pirmadienį eilučių autorei lankantis šiame interneto puslapyje buvo publikuojami penki darbo skelbimai. Visoms skelbiamoms pareigoms užimti būtini viešieji konkursai.

– Tarybos sprendime  esame įvardiję, jog šiame puslapyje bus skelbiamos tik konkursinės pareigybės. Tačiau mūsų tikslas pasikeitė, ir šiame puslapyje planuojame  informuoti apie  visas pareigybes. Taigi kreipsimės į tarybą patikslinimo, jog šiame puslapyje būtų skelbiamos visos, ne tik konkursinės  darbo vietos, – komentavo K. Bertašius.

Daugiau straipsnių