Aktualijos

„Šokio revoliuciją“ laimėję Ustin ir Ieva: jausmas nerealus
  • Įkelta: 2019-11-10
„Facebook“ puslapio „Šokio revoliucija“ įrašo nuotrauka

 „Spindulio“ šokėjas Justinas Mejeris, sceniniu slapyvardžiu Ustin, drauge su savo partnere Ieva nužygiavo iki „Šokio revoliucijos“ finišo. Vakar LNK eteryje rodomoje finalinėje laidoje paaiškėjo, kad būtent ši pora pelnė daugiausia simpatijų ir tapo projekto nugalėtojais. Po finalo pora Ustin ir Ieva savo feisbuko puslapyje pasidalijo jausminga žinute: jausmas – nerealus. 

Po finalinio šokio Ustin ir Ieva pateko į super finalą, kur paskutiniu aistringu šokiu susirungė su kita pora. Galutinėje balsų lentelėje buvo sumuojami ir meistrų suteikti balai ir žiūrovų balsai, tiesioginio balsavimo metu. Tiesioginiame LNK eteryje suskaičiavus finalinius rezultatus, paaiškėjo, jog meistrai už Ustin ir Ievos pasirodymą skyrė 48 proc. balsų, tuo tarpu Kristinai ir Genadijui iš viso skyrė 52 proc. balsų. Tačiau Ustin ir Ieva neabejotinai buvo žiūrovų favoritais – surinko 66 proc. balsų, o jų konkurentai Kristina ir Genadijus – 34 proc. Tad susumavus meistrų ir žiūrovų balsus, „Šokio Revoliucijos“ projekto nugalėtojais tapo ir LNK televizijos įsteigtą penkiolikos tūkstančių eurų prizą laimėjo – Ustin ir Ieva.

Po transliacijos savo fesbuko puslapyje pora pasidalijo jausminga žinute: „Jausmas nerealus!!! Ačiū visiems, kurie už mumis balsavote!!! Mylime Jus!!!“

Tauragiškis 23-ejų Justinas Mejeris, kaip ir jo šokių partnerė Ieva, šokių aikštelėje sukasi nuo vaikystės, tačiau labiausiai išgarsėjo, kai „Youtube“ platformoje pasidalijo romantiško šokio, sukurto pagal atlikėjo Samo Smitho dainą „Dancing with a stranger“, vaizdo įrašu. Tobulą šokį pažiūrėjo daugiau nei 1 mln. žmonių, o šokėjai sulaukė kvietimų dalyvauti Amerikos ir Vokietijos talentų projektuose. Vis dėlto pirmąjį žingsnį į didžiąją sceną pora pasirinko žengti Lietuvoje – LNK televizijos projekto „Šokio revoliucija“ scenoje.

Daugiau straipsnių