Aktualijos

Prasidėjo TAVA Atviro verslo savaitė
  • Įkelta: 2019-11-04
Versmės gimnazistai TVK studijoje

Tauragės apskrities verslininkų asociacija jau šeštus metus iš eilės organizuoja TAVA atviro verslo dienas ir kviečia moksleivius, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su jų veikla, verslo procesais. Šiemet atviro verslo dienos rengiamos lapkričio 4–8 dienomis.

Tauragės apskrities verslininkų (TAVA) asociacijai priklauso 95 įmonės. Tai atvira ir socialiai atsakinga organizacija. Lapkričio 4–8 dienomis ji rengia Atviro verslo savaitę: TAVA nariai kviečia ikimokyklinio ugdymo, gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų klasių moksleivius, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais ir žada pasidalinti sėkmės istorijomis.

Iš viso priimti moksleivius buvo pasirengusios 44 įmonės ir įstaigos.

Šiemet jaunimą pasiruošusios priimti 48 TAVA ir kitos verslo įmonės bei organizacijos. Sudaryta galimybė apsilankyti ir pas TAVA partnerius: Tauragės apskrities ligoninėje, Tauragės rajono savivaldybėje, Kauno kolegijos Tauragės skyriuje bei „Verslios Lietuvos“ įkurtame bendradarbystės centre „Spiečius“.

Iš aplankiusių įmones moksleivių ir studentų TAVA laukia ir grįžtamojo ryšio su aprašymu apie vieną ar kitą patikusią įmonę bei nuotraukomis. Mokymo ir ugdymo įstaigos apie tai yra jau informuotos atskiru laišku su įmonių, priimsiančių moksleivius, sąrašu ir rekvizitais ir laiką su jomis derinsis pačios.

Pernai Atviro verslo dienų metu apie 10 mokymo įstaigų vaikų, moksleivių ir studentų aplankė 21 įmonę. Iš viso priimti moksleivius buvo pasirengusios 44 įmonės ir įstaigos.

Daugiau straipsnių